Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyasszam le a hasam?

Hogyan fogyasszam le a hasam?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem és egyszerűen nem akar lemenni sajnos nem szoptatok így bármilyen módszer jöhet.a fenekem meg nagyon löttyedt:(mit javasolnátok?mit egyek és mit ne?
2007. nov. 2. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Komplett szirégető torna lenne a hatásos diétával kiegészitve!

Ajánlom neked Béres Alexandra mozgásanyagait és a súlykontrollról szóló könyvét!

Nagyon jó és hatásos!Nekem 2 gyerekem van és jobb alakom lett tőle mint szüléseim előtt.

Sosem voltam kövér,csak átalakult az izomzatom.

Próbáld ki!

2007. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne kapj hülyét, de én a hullahop karikát javaslom a hasra, meg a fahéjolajat! :) Nekem használt!

Étrendi tanács: a szokásos: kevés zsír, cukor mellőzése. sok zöldség. főzz leveseket, azok telítenek! vagy/és csináld az ételeket diétásan!

A löttyedt fenekemre nekem a torna vált be (norbi kiképzés), meg a futás! de ne gebedj bele! Meg c-vitamin a kötőszövet megerősítésére.

2007. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű!


Diéta, alacsony szénhidrát, magas fehérje szint,napi 8x étkezés, napi 3 liter folyadék minimum, és napi egy óra aerob edzés, és három óra súlyzós edzés hetene, nos ez 3 hónap alatt eltűntet rólad minden zsírt. Egyébként egyéni genetikai adottság kérdése hogy honnét tűnik el a leghamarabb a zsír, mindenkinél más, pl ha az alkarod eleve szálkás már most, akkor onnét még hamarabb és ahol sok a szír ott értelemszerűen kevésébé hamar, de eltűnik és ez a lényeg.!

2007. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!