Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan fogy (kg/hónap)...

Milyen gyorsan fogy (kg/hónap) egy átlagos nő/átlagos férfi koplalással?

Figyelt kérdés
Ne kezdjétek el írni, hogy hülyeség stbst... tudom hogy az és nem is akarok ebbe belekezdeni, csak kíváncsi vagyok, hogy átlagosan milyen gyorsan "fogy el az ember".
2015. máj. 1. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Annak idején 174 cm magassággal, és 82 kg-mal vágtam bele. Napi egy almát ettem, vagy egy müzli szeletet, és napi 40 percet tornáztam Bíró Icára.


4 hét alatt 13 kg ment le... abba ne menjünk bele, milyen áron... Ha valakit érdekel, szóljon, megírom. Hülyeség volt...

2015. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 3 hét alatt fogytam 10 kilót, csak zöldséget ettem. Ebből a 10 kilóból 3,5-4 volt izom, ahogy próbált életben maradni a szervezetem, felhasználta azokat is, tehát mondhatni nem ért semmit az egész.


Koplalni baromság.

2015. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Koplalás és koplalás közt is van különbség. Van aki 1000 kalóriát eszik és van aki csak napi egy almát. Nem ugyanaz.

Én 10 hét alatt 13 kg-t fogytam, gyakorlatilag koplalással, de ha a számokat nézem ez nem volt túl drasztikus. A bőröm se sínylette meg különösebben.

Mindenesetre nem tervezem megismételni, soha.

2015. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

A 3. nagyon igazat írt. Én egy esetről tudok, az átlagról fogalmam sincs. Az általam ismert esetben kb. heti 2 kg ment le, karcsúra fogyott a delikvens, a háj eltűnt, izomvesztésről nincs adat. Na, ő evett, csak keveset és sokat elégetett. Evés nélkül elég veszélyes és piszok nehezen tartható. De neki is vigyáznia kellett jó ideig, hogy ne hízza vissza.

De a koplalás fajtája, az adott ember különféle tulajdonságai és ki tudja még, milyen tényező is számít. Most ha pontosan tudnánk az átlagszámot, az sem lenne annyira informatív, engem érdekel, hogy abból mennyi a zsír-, izom- és vízveszteség, de lehetőleg különböző csoportokra összehasonlítva...

2015. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Koplalni akkor koplal valaki, ha éhezik a szervezete és drámaian keveset eszik. Ha mellette nem éhes / tök jól el van, betartja az arányokat, csak viszonylag kevés kalóriát visz be, az nem koplalás.
2015. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Drága 5-ös. Én 300 kalória alatt eszem és nem vagyok éhes, egyáltalán. Szerinted akkor ez nem koplalás? Egészségedre. Arról hallottál már, hogy a gyomor összeszűkül és belassul az emésztés?
2015. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Drága 6-os. Gratulálok nagyon okos lehetsz
2015. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem teljes 3 hét alatt fogytam 8 kilót. 73 kilóról, 65 kilóra. Nem ájultam el, bár sokszor voltam rosszul, vigyáznom kellett a hirtelen mozdulatoknál. És egészségesen ettem, sohasem mentem 500 kalória fölé. Én valamiért koplalással mindig tudok fogyni, ha többet viszek be, akkor nem igazán. De az is lehet, hogy ráállt a szervezetem. Utána visszahíztam, mert elkezdtem rengeteget enni. Egyébként nem hiszem, hogy visszajött volna. A koplalást senkinek nem javaslom, kikészül a szervezet, az akaraterőről ne is beszéljünk. Ésszel kell fogyni.
2015. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Egészségesen ettél, 500 kalória alatt, ez ellentmondás. S Te mondod, hogy kikészül a szervezet... Lehet, hogy úgy értetted, hogy egészséges ételeket ettél. Az jó pont, de ezzel együtt is agyament dolog ennyire koplalni. Majdnem 500-zal gyorsan fogytál, de valamivel fölötte sehogy? Ez nekem nonszensz.
2015. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van, jól javítottál. Mikor visszaolvastam, már én is rájöttem. Nem egészséges semmiképp sem az 500 kalória, azt akartam írni, ha már ilyen keveset vittem be, azt csak egészséges ételekből. Édességet, kenyeret, stb.. elhagytam. Amúgy igaz. Én sok ideig éltem 1200 kalóriával és nem fogytam, pedig betartottam mindent. Csak ilyen kevés kalóriával fogyok. Le is fogytam így, tartottam, de lelki okokból kezdtem zabálni, ezért híztam vissza. Nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy én ilyen vagyok.
2015. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!