Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt az ideje önzőnek lennem?...

Itt az ideje önzőnek lennem? Az lenne egyátalán? (Hosszú lesz, de légyszi olvasd el)

Figyelt kérdés

Szóval.

Mióta barátommal együtt vagyok,lassan két éve, 90 kilosra híztam.

Mikor osszejottunk, minden nap futottam és egészségesen etkeztem.

De mikor ő lett nekem,más lett a fontossági sorrend és abbahagytam a futást, hogy inkább vele lehessek délután.

Ő meg egy héten csomoszor vett nekem csokit,vidd gyorsetterembe stb, a salatakat meg idő közben meguntam.

Szóval nem fogom rá, a lényeg, hogy olyan 72-ről felhiztam 90re ,amiből már lefaragtam, jelenleg 80-81 lehetek.


Viszont,az nem változott, hogy nem tudok elmennek futni, és abban nem bízom, hogy pusztán az etrenddel vissza tudnek fogyni.

Ez a 8kg úgy ment le,hogy futottam az étrend mellé Heti 2-3x,mert akkor még jött ő is.(aki szintén sokat hízott mióta osazejottunk, csak ezt tagadja, szerinte csak én híztam meg..)

Szóval járt velem,de mindig csak a harmadát futotta annak, amit én, mert ő nem bírja.. szóval én elkezdtem futni,és olyan 25percnel csatlakozott hozzám, de még így is lehagytam,pedig irtó lassan futok,meg eleve el is faradok mire ő csatlakozik.

Egy ideje kitalált,hogy ő nem akar futni,meg nem mond le a kajakrol, akkor inkább ilyen marad.

Én heti 4 napot iskolába járok, a másik 3 nap dolgozom és egyik sulis napon is, délután, estig.

Munkanapokon nem tudok futni,mert elfárad a lábam a munkában mert végig állnom kell meg rohangálni.

Marad a héten 3nap,amikor el tudnék menni futni,suli után.

De haza érek 2re,eszek valamit,megvárom míg kicsit leulepszik és utána indulnek, olyan 3 fele.

Mire haza érek, mert utazni is kell keveset,van 4ora minimum. Fürdés, kaja, aztán kb már 5 óra.

És még csak futottam,tehát nem tanultam meg semmi.

És ha ilyen napokon meg csak 1-2 órára találkozunk, érzem rajta,hogy nem tetszik neki,mert ahhoz van szokva,hogy talizunk minden nap.

Ja,meg egyik nap a héten a legjobb baratnommel szoktam találkozni, aaznap is akkor vagy a futás, vagy ő kilove.


Szóval szerintetek onzoseg lenne ezen a 3 napon magammal foglalkozni és elmenni futni?

Mert reggel suli előtt meg felkelni nem fogok,így is alig tudom kipihenni magam,a héten minden nap korán kelek,max a héten egy nap nem szoktam menni dolgozni ha már nagyon kivagyok,amúgy suliba 8ra járok, dolgozni meg hatra.


Mi a véleményetek?


2015. ápr. 7. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan legyél önző.
2015. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz dolog, de ez a te érdeket. Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy elkezdtem ahogy elterveztem, aztán majd meglátom. Fejben lehet tervezgetni, hogy mire mennyi idő jut, de lehet, hogy a valóság más lesz. Arról nem beszélve, hogy a rendszeres sport rengeteg energiát ad. Lehet, hogy most azt érzed, hogy csak heti 3 nap érsz rá, aztán pár hét múlva annyira rákattansz, hogy mindennap felkelsz majd hajnalban, hogy futhass. De az is lehet, hogy semmire sem fogsz ráérni és csak heti 1 napon tudsz elmenni (az is valami).

Szóval hajrá, kezdj neki aztán majd meglátod!

2015. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van kettes,lényeg, hogy elkezdem, aztán úgyis találni fogok rá időt, mint anno,mikor minden nap alig vártam, hogy mehessek:)
2015. ápr. 7. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem kimondottan önzőségről van szó, bár bele lehet magyarázni / meg lehet közelíteni így is.


Én igényességnek nevezném, de mindegy.


--

Vannak, akik szókimondóan beszólnak a csajoknak akik miután biztos kapcsolatba kerültek, már hagyják szétcsúszni magukat testileg. Biztos van aki nekünk, férfiaknak mondja meg a frankót, ha más nem akkor a Csernus (mondjuk ő mindkét oldalnak).


Na most, igen, nem kellene szétcsúszni testileg. Mindig van egy élethelyzet, amiben nem lehet edzeni és normál ételek helyett gyorskaját meg csokit kell enni, csak ez éppen baromság.


Ez döntés kérdése, ahogyan a testedzésre fordított idő is. Az egy kérdés, hogy a párodnak mik az elvárásai, de mivel neked is vannak elvárásaid magaddal szemben, például egészségmegőrzés, egy bizonyos súlykontroll.. így hajrá.


Ha intelligens, akkor a párod elviseli, hogy eljársz edzeni és ezt a szabad idődben teszed, jobb híján. Ennek természetesnek kell lennie. És ezt neki meg kell tanulnia. Ha nem tanulja meg, persze az kellemetlen, próbáld megértetni vele hogy ez fontos.

2015. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talan szegyeli, hogy fiu letere te jobban birod a mozgast, mint o. Szerintem ezt beszeld meg vele. A kapcsolatotoknak valoszinuleg jot is fog tenni ha kevesebbet vagytok egyutt, mert igy jobban hianyoztok egymasnak es valoszinuleg alig fogjatok varni, hogy talalkozzatok.
2015. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!