Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen étrendet?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni komolyabban mozogni, edzeni itthon és ha sikerélményt szeretnék (formálódni akarok kicsit), akkor kellene egy jó kis étrend is hozzá. De nem tudom, hogyan állítsam össze. Segítenétek? Kész étrendeket is küldhetnétek, akár itt, akár üzenetben is. :) (Nem tudtam milyen kategóriába soroljam a kérdést, ha nem jó helyre került, elnézést.) Előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat!

2015. ápr. 1. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
ha fogyni szeretnél akkor egyél keveset,nem kell ehhez semmilyen cifra étrend,
2015. ápr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én étrendemben szalonna, bacon, sertés hús, néha szárnyasok, csülök szerepelnek (változatos elkészítéssel, sok zöldséggel)


- sok zöldség (uborka, paradicsom, paprika, hagymák, karalábé, répa, retek, zeller..)


Néha egy kis ez-az.. tegnap ettem aszalt gyümölcsöt, de most ez nem kimondottan értelmes, csak megkívántam az áfonyát. A mennyiségeket, arányokat szabd magadra, úgy készíts el mindent ahogy szeretsz, én nyerstől kezdve párolva - sütve szeretek mindent, viszonylag egyszerű fűszerezést használok.. amit elkészítek ételt az ízlik is, megítélésem szerint tápláló is de nem tipikusan megbetegítő meg hízást okozó, ezekből a fő alapanyagokból.


Halat néha konzervből néha halpultból frisset eszem, szerintem ez is jó időnként :)

2015. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!