Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt és mennyit...

Mennyi idő alatt és mennyit fogyhatnék így? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Itt volt a tél meg az ünnepek és kicsit eleresztettem magam.Nem vagyok kövér lány,de szeretem ha az alakom megfelelő,ezért szeretnék 5-6 kg-ot ledobni.

Itt a böjt időszaka,most kezdtem 23-ától április 3-áig az 40 nap.

Nem eszem csokit és semmi olyan dolgot amiben csoki van.Meg persze próbálom mellőzni az édességeket.

Egy héten a 7 napból 2szer gyümölcsnapot tartok és ezeken a napokon nem futok.Az összes többi napon minden nap egy órát,és egészségesen,kalóriaszegényen táplálkozom.Hús,főzelék,leves,zöldség gyümölcs barna kenyér stb.És minden nap megiszok 2 és fél l vizet.Elég nehéz még így az elején,de jól bírom,eddig!

Véleményeket nagyon szívesen fogadok és,hogy szerintetek kb. mennyi idő alatt fog lemenni és látszódni a változás?

Meg igazából 1 hónap múlva lesz egy bál ahová megyek,arra ia szeretnék már jó formában lenni,de a cél a nyári bomba alak :)

Bármiféle más tapasztalatot is elfogadok!

Előre is köszönöm!:)


2015. febr. 26. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de minek a gyümölcsnap? Pláne 2x egy héten. Tömény cukor és rengeteg kalória. Inkább egyél minden nap rendesen ahogy eltervezted és mozogj rendszeresen.
2015. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!