Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszem egy jó darabig...

Ha nem eszem egy jó darabig lapos a hasam? Lent

Figyelt kérdés

Ha nem eszem egy darabig, akkor tök lapos lesz a hasam.

Viszont ha eszem, valamikor nagyon nagy lesz...

Gyorsabb anyagcserével maradhatna mindig lapos?

vagy mit tegyek, hogy lapos maradjon mindig?

Most akkor vékony lapos hasú vagyok, vagy nem ?



2015. febr. 7. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon kivédeni nem lehet. Én is ilyen "pocakos" vagyok. Evés után pocakom lesz, mint egy kismamának.

Ruhában nem zavar, mert ha kihúzom magam, ahogy kell és egyenesen állok nem vészes a dolog.

Olyankor lesz igazán puffadt a hasam, amikor gyorsan eszek sokat. Úgyhogy nyáron amíg bikiniben vagyok addig nem eszek olyan ételeket amik eleve puffasztanak és amit eszek azt is csak kis adagokban.

2015. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húzd be a hasad!Én 10éve így élek!
2015. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyáron bikiniben én sem eszem :D
2015. febr. 7. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Pici kajától is nagy lesz?

Mert akkor kipróbálhatnád, hogy picike adagokat eszel többször.

2015. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Istenem, ilyeneken gondolkodni.. :D Megáll az eszem.
2015. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó, miért is? én is ilyen vagyok, hasra hízok, de nem is igazán nagy a hasam, csak olyan puffadt, vagy hogy mondjam. nem lapos.
2015. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket kell elfelejteni:

cukor,liszt,fehér lisztes pékárú,panírozott húsok,napraforgó olaj,édességek,krumpli,tésztafélék


Helyette párolt húsokat kell enni rizzsel - a rizshez hozzá lehet adni külön fél zöldségeket hogy nelegyen unalmas illetve a húsokat is lehet sokféle fűzserezni-

Regerrile lehet enni főtt tojást telejs kiörlésű kenyérrel meg valami zöldséggel.

Az étkezések közöt hagy ki minimum 4 órát

Nassolni is lehet közte magvakból kizárólag natúr sózatlant vagy valami gyümölcsöt.


Az nem megoldás ha nem eszel akkor egy idő után a szervezet elkezd bontanani az izmot is és lotyed lesz az ember de ha sokáig fojtatja inkább egy anorexiásra fog hasonlítani az ember.

2015. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!