Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthoni torna vált be...

Milyen otthoni torna vált be nektek? Mit ajánlotok? Heti hányszor?

Figyelt kérdés
popsi, comb, has...
2015. febr. 1. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
-fogyókúra kategóriában van a kérdés,gondolom fogyni szeretnél,na ahhoz bőven elég,ha csak kb 1500 kalóriákat eszel,meg mozogsz,az ugri-bugrid koreográfiája meg igazából lényegtelen,szóval tök mindegy ,mehet a béresalexandra is meg bárki más is,
2015. febr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szobabicikli,napi fél óra.
2015. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A Béres Alexandrát ajánlom, és ha odafigyelsz az étkezésre és az étkezések időpontjára akkor már garantált a siker :) ÉS szerintem azért,hogy ne terheld túl magad, egy nap kihagyásával csináld az edzéseket.
2015. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Péntek Enikő Zóna edzései:-)

Béres Szandi és Rubint Réka már lejárt lemez,ettől Enikő sokkal hatékonyabb,nem csak saját tapasztalat:-)

Vannak dvd-éi,ingyenes tornavideó a youtube-n

Keress rá!

2015. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából nem a fogyás az elsődleges cél, mert súlyproblémám szerencsére nincs. Formálni szeretném a testem :)
2015. febr. 1. 22:28
 6/6 anonim válasza:

Péntek Enikő Zóna edzésének az a lényege,hogy zsírt égetsz,és a helyére izom épül,egy szép szálkás definiált tested lehet,kockás hasad,formás popsid.Nekem pl 59 cm-es a derekam,amióta a dvd-éire edzek.

Én heti 5X tornázok 40-60 percet.

Feltöltöttem egy képet magamról,hogy lásd miről beszélek,kicsit le vagyok izzadva,mert edzés után készült:

[link]


Úgyhogy nekem ez vállt be igazán otthoni keretek között,pedig sok mindent kipróbáltam.

2015. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!