Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A paleósok miért ilyen erőszak...

A paleósok miért ilyen erőszakosak és egyáltalán hogy érnek rá állandóan válaszolni? Nem elég nekik a Paleo diéta alkategóra?

Figyelt kérdés

Rohadt unalmas, hogy szinte minden kérdésnél válaszolnak (fúj glutén és tej) és egyből szóba kerül az inzulinrezisztencia is, mintha kb. mindenki beteg lenne, aki glutént és tejet fogyaszt és persze szerintük a paleo a megoldás mindenre, mert akkor makkegészségesek lesznek, nulla zsírpárnával...

Van egy bizonyos 46%-os válaszoló, akinek a válaszai ott vannak szinte minden kérdés alatt, akármilyen fogyókúrás témakörben is van. Miért érzi vajon úgy, hogy neki szólnak a kérdések?


2015. jan. 18. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nem tűnik fel.


Az tűnik fel, hogy hiperérzékeny vagy.


Ha én a 'torkotoknak ugrok', akkor nem tudom mit szóltok majd Lakatos Voldemorthoz ha majd esetleg bökőt szorít ugyan oda.


Mint írtam, hiperérzékenyek vagytok. Gyertek inkább le edzeni velem, segítünk ezen. Személyesen meg nagyon tündér vagyok és kedvelhető, és persze edzésen adok viszonyítási alapot milyen az, amikor az embert elkapják a nyakánál fogva. Elmúlik ez a fórumos túlérzékenység, higgyétek el. ;)

2015. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha jol emlekszem az altalad emlitett felhasznalo "Taplalkozas Harcmuvesz" neven futott egy ideig.
2015. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, meg Minimoris, Aczél, Szendi meg még sok másik alatt is
2015. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Szondi, Szendi az a Gábor. És mennyivel kulturáltabb vagyok az idő múlásával?


Állandóan szmájlizok, testvéreimként tekintek az emberekre, tudatos szeretettel. Ez mi, ha nem határozott jellemfejlődés a részemről? ÉS.. még mindig olyanoknak segítek, akik egyébként sokáig szívnának mire megtalálják a számukra megfelelő utat a gyógyulásukban, fogyásukban, vagy meg sem találják.


És én vagyok az antagonista? D:

Ébresztő!

2015. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem mindenkinek szíve joga, hogy mit eszik, ha fogyni szeretnél, akkor nem értem mit keresel itt, mert itt senki sem fog lefogyasztani, vagy ilyesmi. Szerintem tégy úgy, ahogy akarsz, mert ez a te életed, nekem se jobb, se rosszabb nem lesz, ha elhízol, lefogysz, megbetegszel stb.

Én sajnos beteg lettem a helytelen táplálkozásom miatt, nem híztam meg (160 cm 50 kg vagyok), hanem az emésztésem nem működött úgy, ahogy kellett volna és az ember nem is gondolná, hogy milyen szerteágazó tüneteket tud okozni is ez. Egy pokollá tette az életem, már az öngyilkosság is eszembe jutott, mert amit ajánlottak diéta nem hozott javulást.

Ekkor írt nekem az egyik kérdésemre ez a szerintetek "gonosz, stb" illető, aki kedvesen segítséget nyújtott. Két hete étkezem úgy, ahogy ajánlotta, és mintha kicseréltek volna, ismét úgy látom, hogy van értelme az életnek, boldog és energikus vagyok.

Felőlem mondhat bárki bármit ezután, nem igazán fog érdekelni. Aki akar glutént, tejet, cukrot fogyasztani, az fogyassza csak, nem az én életem. Ha te csak fogyni szeretnél és nem egészséges lenni, akkor egyél amit akarsz, számold a kalóriákat és mozogj (legyen kalória deficit).

További szép napot! :)

2015. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!