Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A paleósok miért ilyen erőszak...

A paleósok miért ilyen erőszakosak és egyáltalán hogy érnek rá állandóan válaszolni? Nem elég nekik a Paleo diéta alkategóra?

Figyelt kérdés

Rohadt unalmas, hogy szinte minden kérdésnél válaszolnak (fúj glutén és tej) és egyből szóba kerül az inzulinrezisztencia is, mintha kb. mindenki beteg lenne, aki glutént és tejet fogyaszt és persze szerintük a paleo a megoldás mindenre, mert akkor makkegészségesek lesznek, nulla zsírpárnával...

Van egy bizonyos 46%-os válaszoló, akinek a válaszai ott vannak szinte minden kérdés alatt, akármilyen fogyókúrás témakörben is van. Miért érzi vajon úgy, hogy neki szólnak a kérdések?


2015. jan. 18. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én önmagában az erőszakos válaszolókat nem szeretem.

Most mindenki meg akar győzni, hogy a tej kb mérgező, két év múlva jön egy cikk, hogy ez nem igaz.

Én úgy vagyok vele, mindenkinek a saját életéhez mérten kell beállítania az életmódját. Mert ami nekem nem jó, az nem feltétlenül igaz Rád is.

(példa: ha én majd' belehaltam abba, hogy mogyorót ettem, nem kell eltiltanom másokat is tőle)

Igazából arra kéne az embereknek rájönniük, hogy ezeket a diétákat emberek alkotják, hogy jól megszedjék magukat a könyveken és dvd-ken... sajnos.

2015. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem a PALEÓSOK, hanem konkrétan az általad említett EGyETLEN személy az, aki rögeszmésen mindenhová írja a hülyeségeit.

Mivel az illetö megszállott (pszichikai értelmben), ezért nem érdemes vele foglalkozni, mert vitatkozni sem lehet vele. Szerinte mindenki, aki nem ért vele egyet az orvos- illetve gyógyszermaffia bérence, és csak az ö általa elismert (ál)tudósok azok, akik minden jobban tudnak.


Vannak értelmes paleósok is, csak ök leginkább a paleós topikban írnak, azoknak, akik a paleóról akarnak konkrétan megtudni valamit.



Szóval nem kell vele foglalkozni, ha senki nem reagál rá, akkor idövel - remélhetöleg - nem itt fogja rontani a levegöt.

2015. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És a testépítés rovatban is ott van.
2015. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni válaszaiból is egyértelmü, hogy nem normális az illetö,.
2015. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Eltűntek az itteni válaszaim?


Mert Ti olyan normálisak vagytok, ugye? Csak kicsit sértődékenyek, túlérzékenyek.. soroljuk? :)

2015. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyen idegesítő, nem fogja fel, hogy nem akar mindenki paleozni.

Érdekes módon kalóriát és szénhidrátot számolok, futok (amit ellenez), és 8 éve tökéletes vérképem van, semmi bajom.

2015. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nah meg miért nem tiltják ki az oldalról?
2015. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Újra leírom, hogy az alaptermészetem agresszív. Én nem is tehetek róla, ennek az egésznek az áldozata vagyok.


Másfelől, én is megsértődhetnék azért, mert sokan nyomatják a viszonylag primitív kalóriaszámolós étrendjüket meg a legprimitívebb edzést, pl. a futást.


Csak én nem csinálok fölösleges érzelmi kérdéseket hülyeségekből, hát Ti miért?


És miért általánosít valaki rólam rögtön a paleósokra? Én sem mondom, hogy minden ember hülye.. csak mert látok néhány jómadarat akin látsz.. akivel nem értek egyet :)

2015. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg tök érdekes, mert van pár ismerősöm, aki nemrég elég sokat fogyott a paleo miatt, mégsem ugrottak a torkomnak, hogy én még mindig mérgezem magam a gluténnal és a tejjel :) Elmondták, hogy előtte kenyér és péksüti hegyeket ettek, amit most nem és tök jól érzik magukat, ennyi.

Egy értelmes, intelligens ember felfogja, hogy nem vagyunk egyformák és ennek megfelelően nem válhat be mindenkinél ugyanaz.

De még ha valaki rosszul is táplálkozik, akkor sincs joga egy másik embernek, főleg egy vadidegennek, fröcsögve kritizálni.


46%-os: nem veszed észre, hogy mindenki szembejön az autópályán? Akkor ki a hibás? Tudod, ha kevésbé lennél erőszakos és nem ilyen "na majd én most megmondom a tutit, mindenki más menjen a p.csába" stílusban adnád elő itt magad, akkor talán nagyobb sikereket tudnál elérni.

Miért nem elég annyit leírni egy kommentben, hogy pl. "én x kg-t fogytam paleoval, nem fogyasztok cukrot, glutént és tejet, ellenben sok húst, zöldséget és zsírt és tök jól érzem magam, nem éhezem. Ha érdekel, válaszolok bővebben".

Ennyi, máris sokkal kulturáltabb embernek tűnnél...

2015. jan. 19. 06:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdezö; abban igazad van, hogy lézetik, aki a paleoval tud fogyni, meg van olyan is, aki nem. Mivel az emberek nem egyformák, ezért nincs EGYETLEN jó módszer, mindenkinek saját magának kell kikisérleteznie, NEKI mi a jó módszer.


Ami meg a rögeszmés válaszolót illeti: öt idönként - amikor nagyon problémás lesz a vislekedése - akitiltják, de mindig újra regisztrál. Ez már legalább a 5-6-ik profilja, de szerintem nemsokára ez is le lesz tiltva. Csak az a baj, hogy véglegesen nem lehet kitiltani.

2015. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!