Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne lefogyni egy...

Hogyan lehetne lefogyni egy kövér lánynak, ha nincs motivációja? 18/L

Figyelt kérdés

Esetleg tudnátok motiválni? 75 kiló vagyok 171 cm-hez, 25 kg-ot szeretnék leadni, de már -10-15 kg is nagy megkönnyebbülés lenne.

Tudom a szabályokat, mit és mennyit kell enni, 70% kaja, 30% mozgás, sok folyadék stb, de mégsem megy. A leghosszabb idő 1 hónap volt, akkor le is ment 4 kg, de visszaestem.


2015. jan. 10. 00:22
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
dagi
2015. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
sok szex kell, kezdetben nem velem, de amint lemegy 10-15, felkereshetsz
2015. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
napi 1x egyél, akkor is keveset, DE sok zöldséget, belsőséget, vitamindús kajákat. cukrot ne, keményítőt ehetsz, de ne magában, hanem zsírral, mert különben gyorsan megdobja a vércukrot és gyorsan felszívódik. a nyers zöldségek mindenképp jók :) egyél nagyon keveset és fogyni fogsz
2015. jan. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Tudod a szabályokat és saját bevallásod szerint is kövér vagy.. kell ennél több motiváció? Ha a tükör nem hat rád, akkor téphetjük mi itt a szánkat napestig...


Olvasd el a sárga kapszulát, segíteni fog ha rászánod magad, hogy tegyél valamit.

2015. jan. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ha nincs motivációd?


Akkor vagy motiváció nélkül eszel egészségesen, lowcarb módon, kerülöd a gázos vagy mérgező élelmi anyagokat, műkajákat..


Vagy nem fogysz le, mivel motiváció nélkül semmi nem történik. Most komolyan, motiváció nélkül elmegy valaki dolgozni? Nem, ha elmegy dolgozni akkor minimálisan de motivált, ha nincs motiváció akkor az ágyadban fekszel..

Szerintem gondold át, akarsz-e fogyni. Ha igen, akkor a célod lehet a motivációd. Ha nem, akkor nem, semmi sem kötelező.

2015. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
14-es válaszoló vagyok. Nehogy napi egyszer egyél, mert az nem egészséges, a koplalással nem oldasz meg semmit. Kezdetben napi 3x étkezz, reggelire egyél zabkását, rántottát vagy más laktató ételt. Ebédre egyél főtt ételt, teljesen mindegy, hogy mit. Vacsira meg jöhet a sali. Ha már érzed,hogy fogytál, akkor jöhet a napi 5x étkezés. NE egyél fehér lisztet, vagy abból készül ételt...sokat segít,ha lemondasz ezekről. És,ami elképzelhetetlen a fogyásnál: EDZÉS. Ha edzel, arányosan fogysz és a zsírréteg helyett izom lesz...nem szeretnél fogyás után úgy kinézni ugye, mint, akit kivasaltak? Ha kell segítség, nyugodtan írj privátban :)
2015. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Amióta elértem ezt a magasságot, maximum +-5 kilót ingadozik a súlyom. Így is - úgy is sportolok, ha van rá időm, ezért ha közelítek a felső határ felé, (ami egyértelműen azért szokott lenni, mert az azt megelőző időszakban sokat ettem) a következőt szoktam: normálisan megreggelizek, majd utána csak akkor eszem újra, ha tényleg éhes vagyok (előtte egy pohár vízzel is "ellenőrzöm"), és lehetőleg tényleg csak annyit, amíg elmúlik az éhség. Nálam ez mindig beválik, és hát nem túl bonyolult dolog.
2015. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha nincs motiváció, akkor nem is kell lefogyni. Akkor kell lefogyni, ha le akarsz, mert máshogy szeretnél kinézni. Csak azért, hogy megfelelj másoknak felesleges. Ha viszont valóban szeretnél lefogyni, nem tudom, minek külön motivációra várni.
2015. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Van pasid?
2015. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
én nem nagyon tudok leadni 1 kg-ot se kb nálam 80% kaja és 20% mozgás
2015. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!