Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől fogyhatok, hova járhatok...

Mitől fogyhatok, hova járhatok edzeni, mit egyek, hány kcal t fogyaszthatok és ha így sem fogyok mit tehetek?

Figyelt kérdés

Igazából már több éve próbálok fogyni.De sosem sikerül.Próbáltam már a 90napos diétát,turb.diét. át stb...Volt olyan,hogy nem ettem cs almát és vizet de csak az anyagcserém állt le nem is fogytam és nem is bírtam sokáig.Igazából rám amúgyis jobban jönnek fel a kilók,és szeretek enni is :S Mivel a mozgás elengedhetetlen Miskolcra vagy Kazincbarcikára szeretnék

valami edzőterembe járni..és assem tudom hogy 14 évesen szoktak e oda járni :S ha valaki tud ajánlani valamit azt megköszönném.kb 15 kg ot szeretnék lefogyni


2010. febr. 2. 14:35
 1/5 anonim válasza:
Az ilyen fogyasztó cuccok (fogyasztó tabletta, magadra csatolható hasrezegtető masinák ...stb.), mindegyik egy hatalmas kamu, reklámfogás. Fogyókúra= sok mozgás + kevesebb étkezés (lehetőleg ne csoki, szalonna, mekis kaja ...stb.) De a legfontosabb az akaraterő, a türelem, és a kitartás. Mert hiába mész konditerembe vagy aerobic-ra, ha mellette titokban nassolgatsz. Nem kell ide konditerem, se személyi edző, se Norbi DVD. Egyél kevesebbet, és járjál el kocogni, úszni, bringázni...stb.
2010. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ.De attól még hnem eszek szalonnát,mekis kaját.. stb meg ami hizlal attól nem fogok fogyni.+sportolni inkább edzőterme akarok.úgy nincs kedvem egyedül kimenni és futni,biciklizni[ pedig van 2 is], a bnőim nem akarnak,mondjuk ők nemakarnak fogyni meg nemiskel. Szóval jobban eltudom szánni magam ha elmek egy edzőterembe és egy futógépen futok inkább :S
2010. febr. 2. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Pfff.

Egyáltalán miért jutottál el idáig hogy 15 kiló felesleg legyen rajtad???

Imádsz zabálni, de sírsz hogy nem tudsz lefogyni.


Javaslok zsírégető aerob edzést, és diétát.

Nem fogom a szádba rágni hogyan kell. OLvass utána.

2010. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első válaszoló vagyok, és egyetértek teljes mértékben a második válaszolóval. Ha szeretsz enni, de panaszkodsz, hogy van rajtad fölösleg, és ráadásul nincs kedved egyedül(amúgy ezt sosem értettem, hogy: "Jaj egyedül nincs kedvem, egyedül nem megyek, egyedül nem merem....stb.". - Mert miért nem?! :D Miért kell mindenhez a társaság?), akkor akaratgyenge vagy és nem vagy kitartó. Először agyban kell eldönteni, utána konditerem, edzés ...stb. Nem azon múlik, hogy menő konditeremben a méregdrága edzőgépeken edzel (+ még a terem használati díj havonta, bár még mindig jobb ha erre költesz, mint ha cigire), hanem az, hogy elszánd magad a mozgásra. Ettől függetlenül sok sikert!
2010. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát jolvan.. nem kell a számba rágni semmit :') az edzőteremmel kapcsolatban a kérdés meg az volt,hogy milyen edzőtermek vannak hova lehetne menni stb.,nem az,hogy jaj mértnem jó ha kimész oszt futsz magadnak.[jó az nkd XD]mert nem az nem gáz.cs én nemszoktam hozzá :').. de mind1 haggyuk megoldom ;) pá:D
2010. febr. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!