Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni max 10 kg-ot. Segítséget kérnék, hogy mit egyek, hogyan figyeljek oda az étkezésre, stb.Mivel én nem tudom megtenni azt, hogy külön veszek magamnak kaját, így az van amit itthon találok.Anyukám meg eléggé zsírosan csinálja a kajákat, vagy nem tudom. Járok edzőterembe, amikor nem kell sokat tanulni, általában egy héten 3x 1 órát. Futógépet szoktam használni 35-40 perceket , olyankor olyan 200-250 kalóriát égetek. Aztán megyek a haserősítő gépekre, kar, comb..Ha nem a futógépet, akkor a biciklit használom.

17/L (155cm 60kg)


2014. dec. 4. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Igy lassan fog menni, de nem lehetetlen. Az otthoniból is ki lehet választani a kevésbé zsírosakat. Reggelire vaj nélkül nagyon kevés kenyér sovány felvágottal. Húsról le tudod szedni a zsíros részeket, kevés nokedlit, tésztát és krumplit kérsz. Ezen kívül mondhatod anyukádnak, hogy fogyni szeretnél és nem rántott húst kérsz csak sültet, stb. Az is lehet, hogy támogat majd abban, hogy fogyjál. (Az enyém először szinte kinevetett, pár hónap múlva meg azt mondta, hogy ha én meg tudom állni, hogy ne egyek édeset akkor ő is.. )

Edzésed meg bocs, de nem sokat ér, ha ezeket egy napon csinálod. Bontsd szét. Egy nap kardio (futás, bicikli, stb.), másik nap az izomerősítés. Főleg a kardiot úgy csináld, hogy mikor lelépsz a gépről azt érezd hazavánszorogni sincs kedved. Edzés után egyél húst és rizst (fehérje és szénhidrát).

2014. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ekkora baromságot hogy mondhatsz neki? nokedli? észnél vagy te jógyerek.. drága kenyér / hus +zöldség rizs . ennyi semmi más nem kell
2014. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen észnél vagyok. Nem azt mondtam h. kezdjen nokedlit enni ha eddig nem tette hanem azt, hogy ha eddig sokat evett egyen kevesebbet mindenből és egyen kevésbé zsírosat mindenből. Egy 17 éves lányról van szó aki azt eszik amit adnak neki és nem egy önállóan étkező testépítőről. Ha leírom neki, hogy én a hozzá hasonló alkatommal mit eszem és mennyi proteint iszom akkor úgy érezné hogy az számára lehetetlen. Szerintem egy válasznál figyelembe kell venni a kérdező lehetőségeit és nem azt éreztetni vele hogy olyasmit kéne tennie amire jelenleg nincs lehetősége.
2014. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:)
2014. dec. 4. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Vajjal nincs semmi gond, margarint kell inkább kerülni.

Anyukádnak mondhatod, hogy inkább durum tésztát és jázmin vagy basmati rizst vegyen, ezeknek ugyanis alacsonyabb a GI-ük, így tovább laktatnak. Krumpli főve jobb, mint sülve, ahogy a natúrszelet a rántottnál.


Miket iszol? Teákkal pl. sok felesleges cukrot lehet bevinni.

2014. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!