Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nem birom meginni...

Mit tegyek, nem birom meginni a zöld teát, pedig avval szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés
:O annyira rossz az ize..csak fél pohárral birtam meginni..de leszeretnek fogyni par kg-t..és a zöld tea fogyókurára gondltam..

2014. dec. 1. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a zöld teával, de attól mert azt iszod még nem fogsz lefogyni. Akkor fogysz hogyha kalóriamínuszban vagy, vagyis kevesebb kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amennyit az felhasznál. Ezt kétféle módon érheted el csökkented a bevitelt diétával és/vagy növeled a kalóriafelhasználásodat mozgással.
2014. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hogy a fszomba nem lehet meginni a zöldteát? nem véletlen mondjuk félórán át főzted és kiázott belőle a csersav?
2014. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én napi 3-4 csésze zöld teát iszok, nagyon szeretem. Általában nem teszek bele semmit, ízesítés nélkül iszom.


Ha nem ízlik tegyél bele édesítőszert(mondanám hogy cukor vagy méz de ha fogyózol...) vagy citromot.

2014. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. A zöld tea nem fogyaszt, vagyis hiába innád, attól nem fogynál.

2. Én a vérnyomásom miatt nem ihatok, mégis jó testzsírom van, mivel egészséges kajákat eszem 90%-ban és tornázom. A valódi fogyásnak/alakformálásnak ugyanis ez a titka.

2014. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zöldtea csak gyorsítja az anyagcserét, amúgy idd meg gyorsan és kész. Nem kell ízlelgetni.
2014. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!