Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kellene, vagy mit tegyek?

Cycush kérdése:

Fogynom kellene, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Az lenne a problémám,hogy a hasam és a csípőm nem tetszik,mert a csípőm kissé husis,a hasam pedig kiáll mintha terhes lennék.Mindig be kell húznom,mert hülyén néz ki.Igazából nem értem miért hisz a combom,karom vékony,fenekem elég formás.Csak a hasam és a csípőm a gond.Probáltam már felüléseket,vagy napi 1-2x ettem,de hát a hasam ugyanolyan maradt.Mit tudnátok javasolni?Fogynom kell vagy edzenem? És mégis mit? Egyébként 155 cm magas és 46 kg vagyok.

18/lány.



2014. okt. 27. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Tömegnövelő étrend + súlyzós/calisthenic edzés.
2014. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tömegnövelő étrend pontosan milyen ételekből áll?
2014. okt. 27. 16:19
 3/4 anonim válasza:

Nem, ez nem ételekből áll.

A tömegnővelő étrend, mint a neve is mutatja azt jelenti, hogy növeled a súlyod.

Pl nekem: 2g fehérje/tskg,4g szénhidrát/tskg és 1g zsír/tskg


Ezeket a makrotápanyagokat érdemes "jó" kajákból (húsok pl) de belehet vinni "rossz" ételekből is (csoki pl).


Ajánlom: [link]

Az cikk végén van egy TOVÁBB gomb, ott mehetsz a következő részre.

[link] fincsi kaja (főleg süti) receptek. Itt pedig a facebook csoportja ha egyedül nem megy, szükséged van támogatása: [link]

2014. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom. :)
2014. okt. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!