Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hasamrol?...

Mit gondoltok a hasamrol? Hogy feszesitsem? Kep

Figyelt kérdés

Fogytam 27kgt es ez nagyon meglatszik a boromon foleg has-kar-belsocomb. Edzettem pedig vegig a fogyokuram alatt(bar foket kardio,es kisebb sulyokkal),megis plottyedt lett a borom pedig fiatal is vagyok..(17)

Szerintetek nagyon gaz?undoritonak erzem magam nem tudom mit csinaljak..

[link]


2014. okt. 14. 15:14
1 2
 1/11 Őkrős Beatrix válasza:
17 éves vagy? Hány kilo vagy most? És hány centi?
2014. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 angelside ***** válasza:
A "gyors" fogyás egyenes következménye a megereszkedett, laza bőr. Lassabban kellett volna fogynod. Adj időt magadnak, míg a bőr is alkalmazkodik az új élethelyzethez. Mivel (feltételezem) évekig nyújtva volt az a bőr, legalább egy év, vagy több lesz mire vissza is idomul. Plasztikán kívül (amit én nem preferálok, ajánlok) nagyon mást nem tudsz tenni.
2014. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

17 eves vagyok,177 cm 80kg. (70 kgval voltam korhazba par honapja,azota sajnos sok feljott,probalom azt leadni.)

Ezt a 27kgt egyebkent kb fel ev alatt adtam le,de azota is eltelt egy ev es semmit sem feszesedtem. :(( plasztika eselytelen..el vagyok keseredve,azert kuzdottem hogy lefogyjak hogy csinos vonzo legyek..ez minden csak nem az.

2014. okt. 14. 15:25
 4/11 angelside ***** válasza:

Mint írtam: Adj időt magadnak, míg a bőr is alkalmazkodik az új élethelyzethez.


Ne add fel, és ne légy elkeseredve, tarts ki, minden áron! Légy egészséges, egyél rendesen, ne hízz vissza! És végül a bőröd is "helyre" talál.

2014. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért ehhez nem kell plasztika nem annyira durva a helyzet, vannak feszesítő krémek, nem mondom, hogy túl hatékonyak, de ebben az esetben, mivel tényleg nem vészes a hasad, szerintem vegyél egyet és használd mindennap. Edzeni kellene a hasadra és nem lenne szabad kihagyni a hasad alsó részét sem, erre is vannak nagyon jó gyakorlatok: lábfeltolás, ferde fekvőtámasz (lehet, hogy ezt csak én hívom így, kérdezd meg a testépítőket a másik topicban, hogy ők milyen gyakorlatokat ajánlanak).
2014. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Őkrős Beatrix válasza:
Szerintem egyszerüen meny el kondiba és kb két honap utan észreveszed hogy feszesedik a böröd :) krémekkel semmit érsz de otthon is eltudod végezni a gyakorlatokat sztm ez a biztos!
2014. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond, nem vészes ez! Mozogj továbbra is, mivel fiatal vagy, a bőröd még elég jól alkalmazkodik. Végezz nyugodtan edzéseket nagyobb súllyal is. Bár gondolom még fogyózol, ártani egyáltalán nem fog, és feszesít.


Én is sokat fogytam, de abszolút nem hirtelen, mégis itt-ott megereszkedett a bőröm. Most már fokozatosan javul, szóval ne add fel, adj időt neki :-)

2014. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, ezzel semmit. Ha jól látom akkor ami lóg az bőr. Azt pedig nem lehet eltüntetni edzéssel. Izmosodni fogsz, de a bőröd kinyúlt azon már csak a plasztika segít. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez a szomorú igazság.
2014. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nem. A korod melletted szól, és a kitartásod is! Volt egy ismerősöm aki ilyen problémával küzdött, ès helyre hozta magát. Kókuszolajjal kente a hasi rèszt, és hasizmot erősített. Az rendbe vágja a dolgokat. Karra, combra súlyzó, de nem 1 kilós, hanem 3-4 vagy több, ha erősödsz még több. És ez az izom még alig fog látszani. A kardióval időt pocsékolsz, attól ne várj semmi ilyesmit.
2014. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kb egy 45 éves női has 2-3 gyerek után.

de itt még van bőven mit leadni,mert még mindig nagyon magas a testzsír arány.

szálkásító diétát kezd el,fokozatosan csökkentsd a szénhidrátot,ketogén napokat is beiktathatsz és edz rendszeresen,rendes súlyokkal.

miután ideális tartományba csökkent a testzsír,onnan számítva 1 év alatt fog kiderülni,hogy visszahúzódik a bőröd,mert még fiatal vagy,vagy pedig annyi.

a stria az maradni fog mindenképpen.

2014. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!