Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen etrend a megfelelo...

Milyen etrend a megfelelo fogyokurahoz?

Figyelt kérdés
Soha nem fogyokuraztam (azelott nem is volt ra szukseg de az akkor volt).Nem igen ertek ehez.Azt tudom,hogy edesseget el kell hagyni.Hasznos,bevalt tanacsokat varnek..Koszi.
2014. szept. 24. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

vannak a tudományos módszerek, amikre milliárdos iparágak épülnek


és van a hatékony módszer: minden liszt és cukortartalmú ételt ignorálj, ami maradt azt eheted bátran és fogyni fogsz

2014. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ez így nem igaz, a kalóriadeficit alapvetően fontos, anélkül az ember ketogénezhet is, nem fog fogyni...


Az édességet sem muszáj elhagyni, de ha el tudod, az jó, trükkös úgy édességezni, hogy ne akadályozzon (de sokan egy kevéske édességgel is lazán fogynak, illetve én el nem tudom képzelni, hogy a durván szénhidrátszegény édességeim bármi gondot okozhatnának).


Jó, ha lecsökkented a szénhidrátot, különös tekintettel a gyorsakra.


Nagyon sokféleképpen lehet fogyni, még egészséges módon is, így nem tudok részleteket mondani, hányszor egyél (1-6 között van mindenféle), mennyit (sokmindentől függ. szerintem ne hagyd magad éhesen sose), mely makrotápanyagra alapozz (szerintem ne a szénhidrátra, bár a mi világunkban az a tipikus. a szénhidrát pont a nem eszenciális makrotápanyag a 3 közül, ráadásul erősen hat az inzulinszintre, főleg a gyors szénhidrát, illetve nyilván a mennyiség is alapvetően meghatározza az inzulinválaszt).

2014. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!