Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrához csatlakozna valaki?

Smaragd93 kérdése:

Fogyókúrához csatlakozna valaki?

Figyelt kérdés
Kb.5-7 kg súlyfeleslegtől szeretnék megszabadulni, de az se zavarna, ha nagyobb többlettel rendelkezők is csatlakoznak, a célom elérése után is szívesen bátorítom fogyitársam. Jó lenne a napi szintű kapcsolattartás, tapasztalatok megosztása őszintén, sőt ha valaki szeretne, közösen is futhatunk, edzhetünk. Szóval ki tart velem?

2014. aug. 17. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
én!:)
2014. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írj üzit!:) nem tudom a találkozás és a közösen edzés menne e, mert nemhiszem hogy közel lakuk egymáshoz, bár ki tudja:) de én is ugyanennyit szeretnék leadni, és ha nem vagyunk egyedül úgy sokkal könnyebb, még ha csak beszélünk róla és a tapasztalatainkról/eredményeinkről is:)
2014. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szívesen beszélgetnék róla, a közös edzés talán nem lenne az én stílusom, de amúgy bátoríthatnánk egymást!:)


írj privátot!

2014. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Nekem van kedvem csatlakozni.

Igaz én 20 kg-tól szeretnék megszabadulni remélem menni fog.

Ha gondolod írj privátot :)

2014. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz privátban! :)
2014. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én írtam, válaszolj :)
2014. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Írhatsz nekem is ! :)
2014. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!