Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rég csináltam, újrakezdeném (? )

Rég csináltam, újrakezdeném (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval régen sportoltam, de olyan helyzetbe kerültem, hogy nem volt időm sportolni, így híztam is sajnos 20kg-ot, hogy kezdjem újra a sportolást úgy, hogy ne legyen megerőltető? Konditeremben kezdeném. Tippek?

Lány vagyok



2014. aug. 23. 04:04
 1/2 anonim válasza:
gyaloglás, és konditerem. Vagy csak konditerem, és a futógépen 2 órát gyalogolsz.
2014. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Áhh velem is ez a helyzet.Majdnem.Csakhogy én már fogytam öt kilót 3 hét alatt csak azzal hogy odafigyeltem mit mikor eszek.És mivel tudom hogy annyira nem birnám az edzést mint régen, ezért nem mentem még fittnes terembe, hanem itthon, rubint Réka dvd re tornázok.Mindennap húsz percet és mindennap más izmokat mozgatunk.Amikor sikerül leadnom újabb öt kilót akkor elfogok menni terembe is.

Szerintem az étrendedre figyelj jobban oda, a sport bármifajta lehet.Úszás, mászás, túrázás, biciklizés, görkorcsolya, tenisz, volley, tollas,úgrókötél, kocogás, még a bowlingozás is jó:-)Kitartást!

2014. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!