Aki ért a fogyókúrához ráérne egy kis segítségre? Számomra nagyon fontos.
22 éves vagyok, 166 cm és 68 kg. Eldöntöttem, hogy lefogyok, az akarat meg is van, csupán rámszóltak, hogy rosszúl csinálom, azért nem csökken a súlyom.
Eddig azt tettem, hogy kb 2 naponta este 4 km-t futok. Enni csak napi 2-3 joghurt vagy esetleg csirkemell stb.
De ez kevés és helytelen.
Abban kérnék segítséget, hogy akkor valaki írja meg, hogy pl mennyit egyek egy nap és mennyit mozogjak. Leírom a helyzetemet is hozzá.
Itthon vagyok, mert főként tanulok. Este megyek csak ki futni 4km-t, ez a napi mozgásom max néha Béres dvd-je.
Tulajdonképpen egész nap ülő munkát végzek.
Akkor írjátok már meg, hogy mit egyek? Abból egy nap max mennyit, és mennyit mozogjak? Csak természetes mozgást írjatok, edzőteremre nincs pénzem. :(
Szeretem a gyümölcsöt, zöldséget, tejtermékeket. Halat, csirkemellt.
Köszönöm.
Bocsánat, amit nem írtam, hogy 20 kg leadása a cél.
Azért kérek segítséget, mert többször megpróbáltam, akaratom van, de a kilók nem akarnak lemenni. Közölték, hogy azért mert rosszúl csinálom.










Reggel müzlit eszek tejjel(natur zabpehely) aztán mellé még 1 alma vagy valami gyümi.11 fele szoktam enni rozsoskiflit sonkával meg pritamin paprikával.aztán ebédre főtt husi sok sok zöldséggel,vagy valamiylen natur husis főtt étel.Uzsira vagy gyümölcssaláta vagy zöldségsaláta.Vacsira meg natur joghurt magában,vagy egy kis zöldséggel.Pesze ezek nem minden naposak mert uncsi lenne.jah és másfél liter zöldtea simán,és 1 másfél liter sima víz.A sok folyadék kell!Van szobabicom azon is tekerek,és sok sok dvd-m felváltva edzek rá.
Lehet aztán most lepontozni,hogy ez így nemjó,de nekem bevállt.Nem kell minden tmegvonni magadtol.Sőt bűnözni is szoktam néha:)Mégis a heti másfél kiló megvan:)





Én 15 kilótfogytam ezzel a honlappal, remélem tudsz angolul és az elhatározásod szilárd a többi elvégzik helyetted:
edzésterv, étrend, statisztikák, étkezési tesztek, motivációs cikkek, tudományos segítség, orvosi fórum, stb:
sparkpeople.com





www.hoxa.hu
itt sok fogyis naplót találsz:)Leírjáka tapasztalatokat,meg mindne nap írnak ki mit evett hogy állnak:)





Én 75 kg-ról indultam, szénhidrátszegény diétával, persze azért egy kicsit módosítottam.
Rendszeresen sportolok, szeptember óta és most 65-nél tartok, 8. hete diétázom.
Sok írást lehet találni a ch szegény diétáról neten, ha érdekel nézz utána, vagy írj e-mailt, ha ezzel kapcsolatban segítségre lenne szükséged.
Sok sikert!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!