Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mától elkezdek napi 25-30...

Ha mától elkezdek napi 25-30 percet kocogni és egy kicsot kevesebbet enni akkor iskoláig le tudnák adni pár kilót?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok 55-60 kg körülbelül. A hasam elég nagy néha cikiznek is vele sajna...
2014. aug. 15. 23:52
 1/8 A kérdező kommentje:
158 cm
2014. aug. 15. 23:56
 2/8 anonim ***** válasza:
2 hét alatt ne várj nagy csodát sőt semmilyet! max 1 kg tudsz fogyni. Én egész nyár alatt 7 kg fogytam.
2014. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hetente 1 kg egészséges szigorú diéta és kemény testmozgás mellett. Kerülni kell a zsíros, cukros ételeket, továbbá a tészta és kenyér jellegű dolgokat is. Legjobb, ha zöldségsalátákat fogyasztasz csirkemellel és a kocogás édeskevés, ha hasról szeretnél fogyni, ráadásul hirtelen, edzetlenül nem lehet egyik napról a másikra fél órát folyamatosan futni, ehhez hozzá kell szoktatni a szervezetet, hogy bírja. Keress a google-ban különböző hasizom gyakorlatokat (pl. hanyatt fekve lábemelgetés, biciklizés, lábnyújtás, hasprés, felülés, ferde felülés stb.) és csináld mellette a futást, bringázást! Sok sikert!
2014. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) Hát tényleg nem vártam 2 hét alatt 10 kilót de azért megpróbálok 1-2 kilót leadni :)
2014. aug. 16. 00:20
 5/8 A kérdező kommentje:
És kb. Mennyi lenne az ideális?
2014. aug. 16. 00:22
 6/8 anonim válasza:
Az az idealis ahogyan te jol erzed magad:) bar azer ne legyel annyira duci hogy menni is alig tudj. De ha keresel egy testtomeg index kiszamolot neten akkor az ad egy realis testtomeget ami után mar ha valaki cikiz az féltékenységbol teszi vagy mert hulye es elvezi
2014. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem neked, mint fiúnak jelenleg kb 50-55 kg lenne a megfelelő, de ezt így látatlanban nem lehet megállapítani, mert van, akinek azért nagyobb a súlya, mert erős csontozata van. A fogyást sem kilókban, hanem centikben kell mérni! :)
2014. aug. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;)
2014. aug. 16. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!