Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg keveset eszem?

Tényleg keveset eszem?

Figyelt kérdés

Reggelire (fél 8 fele) kávé, kevés tejjel.

Utána 10 fele egy nagyobb teljes kiőrlésű rúdnak a fele, 2 szelet csirkemell sonkával, és savanyú uborkával.

12 fele egy fél szelet dinnye, és 2 teasütemény (simák, és picik.)

Aztán amikor hazaugrottam fél 5 fele negyed órára akkor megettem annak a rúdnak a másik felét, szintén 2 csirkemell sonkával, és ittam hozzá egy fél pohár tejet.


Szerintetek ez tényleg kevés?

Általában más napokon is kb. ennyit eszem, csak a pékárú helyett általában húst és zöldséget.


2014. aug. 11. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

ja ezzel max hízni fogsz

tudod az emberek ált azért híznak mert vagy túl keveset esznek

vagy keveset mozognak

2014. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1600 kcal alá ne menj keress rá a neten a te paramétereidhez súly magasság mi az ideális fehérje +ch bevitel+ mozogj mellette.
2014. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

ettől egy dekát nem fog hízni.

Kicsit kevés szerintem de nemvészes.

2014. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy szoktam tornázni. Nem minden nap, ált. heti 3x-4x. és olyan fél-1,5 óra közt, hangulattól függően.
2014. aug. 11. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, kevés.

Ha nem csirkemell sonka lett volna, hanem csirkemell, akkor jó lenne.

2014. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 predatornova válasza:
Mielőtt elkezdesz fogyózni érdemes 2 szempont alapján,súlyodból szeretnél izomtömegvesztés nélkül?Vagy tökmindegy csak fogyj vhogyan jojó effektus nélkül.Ha nem akarod hogy kezed lábad is vékonyodjon akkor fehérjedús étkezés kevés szénhidrát s zsír bevitel mellett,s izzadni sport mellett,legjobb persze a futás,de mindenki maga döntse el.Ha 2.módszert választod,az lehet sok folyadék,nem cukrozott szarok,sima víz,s én napi 5 6 étkezést nem tudok beüzemelni s mivel csináltam már,ennél a módszernél napi 1 kis étkezés főleg az is max leves formájában,vitamin pezsgőtabletta s ha fizikai munkád van akkor persze kell kalória,ha viszont megoldható hogy fáradékonyságot tudod kezelni 3 hét alatt 13-14 kg lemehet,viszont szervezeted kikészülhet ha nem vigyázol,s utána fokozatosan kell rászokni étkezésre.Mert ha egyből elkezdesz enni 2 hónap alatt simán plusz 15 be kerülhetsz,s szervezeted kicsinálod,szóval heti 1 kg fogyás fokozatosan okosan ajánlott,de akarat kérdése az egész,semmi más.Napi 5 6 étkezést nem tartom jónak személy szerint,mivel folyamatosan váltott műszak meló mellett ez nem megoldható,így mindenki találja meg a megfelelő utat.
2014. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy tk rúd, 2 teasütemény és fél pohár tej? (A többi eléggé elhanyagolható, a csirkemellsonka az ilyen nüansznyi cucc.) Roppant kevés (illetve nem tudom, a rúd mekkora). Én igazán nem tartom szükségesnek az igen magas fehérjebevitelt, de amit Te eszel egy ilyen napon, az kb. semmi.

Amikor húst és zöldséget eszel, az sokkal jobb, bár könnyen lehet, hogy akkor kalóriában még kevesebbet eszel. Mind a sovány hús, mind az átlagos zöldség eléggé kalóriaszegény. Márpedig a testnek kell energia, ha fogyni akarsz (ezt mondjuk nem írtad), akkor is.

2014. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is nagyon keveset eszel.ha ilyen keveset eszel csak hízni fogsz,ráadásul a testednek ez nem elég.
2014. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!