Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki fogyott mar koplalassa...

Van aki fogyott mar koplalassal? Jojo efektus nelkul?

Figyelt kérdés
Csak olyanok valaszara vagyok kivancsi akik mar foggytak igy.! Koszonom a valaszokat !l(idiotak kimeljenek)

2014. júl. 11. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia én fogytam

először 10 kilótól szabadultam meg szigorú diétával aztán volt még 10 kiló felesleg gyorsabban akartam fogyni ezért koplaltam DE! utána nagyon nagy akaraterő kell hogy ne kezdj el "falni" hanem fokozatosan kicsiket (én sem tudtam mindig megállni) de azóta is tartom a súlyomat(6 éve már)

Tudom hogy egészségtelen volt de megmondom őszintén semmi bajom sincs :) és néha ha elszalad a ló beiktatok most is egy két ilyen napot de a súlyom 2 3 kg között ingadozik max

2014. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is fogytam így 10 kilót, aztán visszajött 20..
2014. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagy valószínűséggel jojo effektussal fog járni, vagy már aznap este zaba lesz a vége, ami sokkal rosszabb, mintha egész nap kiegyensúlyozottan táplálkoznál. Ha olyanok válaszát várod akik koplaltak és nem idióták, akkor ki válaszoljon? Mert aki így akar fogyni az bizony idióta
2014. júl. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A párom életében összesen 7 hétig fogyókúrázott. Olyan 14 kilót fogyott, nem tudni, ebből mennyit zsírból s izomból, de előtte kövér volt, utána karcsú. Evett, csak keveset, éjszaka dolgozott s igen nagy volt az elszántsága, eleve kevés az izma (az alapizmokhoz eléggé ragaszkodik a test) s valószínűleg szerencsés az alkata. Biztos vagyok benne, hogy nem mindenkinek ilyen sikeres a dolog, a testnek pedig nagy stressz a koplalás, főleg, ha nem ilyen rövid, hanem sokkal hosszabb idejű a koplalás. A mai tinik pszichológiai állapotát elnézve pedig sok esetben még az agyukra is veszélyes ez, nemcsak a testükre. Én inkább biztonságosabb módszert választanék, de azért nem szeretem, amikor mindenki leírja, hogy lehetetlen és a dupláját hízza vissza az ember, mert ez nem biztos.

Nos, a párom a fogyása után szembenézett némi nehézséggel a súlytartás kapcsán. Azt hiszem, folytatta a régi táplálkozását, amitől lassanként gyarapodott a súlya. Pár kilónál kicsit odafigyelt, kevesebbet evett és lefogyta. Soha többé nem lett kövér, de az is igaz, hogy a koplalás utáni minimumsúlyát nem tudta tartani, ahhoz oly keveset kellett ennie, amitől szédelgett. Közben fel is nőtt, átalakult a teste, úgyhogy a minimumhoz képest jópár kiló plusszal is teljesen rendben van, a hasán van egy pici zsírpárnácska (ha plusz van rajta, az mind a hasán, ezért is nem szedhet fel minimálisnál több felesleget, mert úgy nem nézne ki jól), de amúgy karcsú.

A koplalás óta 17 év telt el, most már eheti a kakaós-mézes rizst két pofára (roppant szénhidrát- és elég zsírdús étrendje van, szerintem úgy 2500 kcal környékén), a súlyát hajszálpontosan tartja, különösebb mozgás nélkül. Miközben én odafigyelve (kevés szénhidrát) és jóval kevesebbet éve sem szabadulok a maradék tizenpár kiló feleslegemtől... De a nemünk sem egyezik, s más típusú is a testünk. Az élet már csak ilyen.

2014. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ea nennyit sporroltatok?
2014. júl. 12. 17:39
 6/6 anonim válasza:
Ez a jojó dolog szerintem hülyeség. Persze hogy visszajön ha amint elérted az álomkilót elkezdesz rögtön ugyanúgy enni mint régen vagy még többet.. csak nemet kell mondani és kész. Le lehet fogyni koplalással is csak nagyon nagy akaraterő kell hozzá meg azért egy kis sport sem árt hogy feszes legyél.
2015. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!