Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez csak nálam van így? Csak...

Ez csak nálam van így? Csak akkor tudok fogyni, ha szingli vagyok.

Figyelt kérdés

ha van pasim, hízom, eszem, nem figyelek az alakomra. legalábbis eddig így volt :D most, ha összejönnék valakivel, odafigyelnék, mert életmódot váltottam :)


most, szingliként fogyózom. úgy gondolom, csak így lesz fullos pasim :D engem ez motivál :)


ha pasim van, nem tudok fogyózni... ha neki tetszem így is, akkor nem számít :D


ti hogy vagytok ezzel?


olyan sokszor hallottam már, hogy pasija volt valakinek miközben lefogyott...


18/L


2014. júl. 9. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:

a lényegi pont itt,hogy az emberek az egészségük miatt figyelnek a táplálkozásukra elsősorban,nem csak a külsejük miatt.

de megértem amit írsz mert én is voltam 18 éves halhatatlan.

2014. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Ha a csajom lennél, és meghíznál mint egy disznó, akkor először szépen kérnélek, hogy fogyj le (úgy is megsértődnél), még fogyóznék is veled, segítenék. Ha nem lennél hajlandó rá, ott hagynálak. Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy "ha szeret, akkor bárhogy szeret". Bocs, hogy nem akarok egy bálnával szeretkezni, meg bárhol p***nát hajtogatni rá. Szerintem a pasik többsége így gondolja, de puhap**csök, nem merik mondani, inkább megcsalják a bálna csajukat egy normális kinézetűvel.
2014. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy butaság. Egy lány adjon már magára annyira, hogy nem hanyagolja el magát, akkor sem, ha kapcsolatban él. Én is lány vagyok, 6 éve van párom, és azóta mióta megismerkedtünk még jobban figyelek magamra. Barátot nem nehéz szerezni, de megtartani annál inkább.

Őszintén, ha a fullos csávód melletted elhanyagolná magát, és lehízna, neked úgy is jó lenne? Kicsit sem zavarna?

2014. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16 évesen lett először pasim és ő majdnem napi szinten vitt kajálni, szóval meg is lett az eredménye :D meg addig jártam konditerembe, de a kevés szabadidőmnek köszönhetően ez abbamaradt.

ja, kicsit elhanyagoltam magam... de az tény, hogy nem jutott el a tudatomig, hogy fogynom kéne, amikor életem legfontosabb embere azt mondja, hogy gyönyörű vagyok :D

2014. júl. 9. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!