Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tojás sajttal nagyon hizlal...

A tojás sajttal nagyon hizlal ilyenkor?

Figyelt kérdés
tojást így : felverem egy bögrébe és mikor forró az olaj akkor beleöntöm a felvert tojást és mikor sült (vagy mi xd) kicsit akkor ráteszem a sajtot és megfordítom vagy inkább a sajtot mellőzzem??
2010. jan. 6. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, a tojás önmagában is borzasztóan hízlal ha olajon sütöd, szóval már mindeggy hogy teszel-e rá sajtot. Bár én nem tennék...
2010. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Atkins szerint nem , mivel egyik sem szénhidrát. én most ettem pont tojást. amúgy egyik étel sem hízlal ha mértékkel eszed és a napi kalóriaszükségletedben benne van.
2010. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magyarul sajtos rántotta? Szerintem tanácsos, hogy kevés olajat használj, akkor az úgy nem vészes.

Amúgy én is Atkinsezem, ebben a diétában megengedett, nekem be is válik.

2010. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Linkeljetek már be egy képet magatokról, mert ennyi hülyeség után nagyon kiváncsi lennék, hogy néztek ki... Sajtos tojásrántotta este??? Zsír-zsírral... Atkins ide vagy oda, ez nagyjából 600 kalória, úgy beépül, mint a sicc.
2010. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elégedj meg azzal, hogy én már így leadtam 8 kilót.
2010. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké... én 30-at, életmódváltással, és egy deka nem jött vissza... Mindegy, mindenki próbálkozzon magán.
2010. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, de 30-at 2 hónap alatt én nem is szeretnék :) Mert a 8 nekem két hónap volt. És az én életmódomon nincs nagyon mit váltani, mert én előtte sem zabáltam össze vissza, nem ittam cukros üdítőket meg stb., csak éppen szültem egy gyereket és terhesen felszedtem plusz tíz kilót (mármint annyi maradt rajtam) és eljött az ideje, hogy leadjam. Ennyi. Ha leadnék 30 kilót, asszem már temetnének.
2010. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19:48-as vagyok . 160 cm és 49 kiló :D Atkinsel fogytam le 6-7 kilót , és azóta is kb ez az alapelvem, nem híztam vissza egy dekát sem 2 éve. akár este 11kor eszek tojást és sajtot is. de ha megnézed akkor a tojás és pl a feta sajt Norbi 1-es kódos kaja. szóval nem lehet annyira hízlaló. nem azt mondom ,hogy tojást tojással kell enni, viszont ha az ember hetente párszor ezt eszi vacsira és semmi szénhidrát akkor bizony még fogyhat is.
2010. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!