Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vok, es ha nem fogok...

Dagadt vok, es ha nem fogok lefogyni kinyirom magam.172cm 64kg Hanyok magamtol, aronexias akarok lenni 😭😭 Mit csinaljak, h ujra 49kg legyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 09:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
fogyókurárol hallottál már?
2014. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Deliverance válasza:
100%

Szerintem ez műdráma, és ezt te magad is tudod. A magasságod miatt teljesen normális a súlyod. Nem fogod "kinyírni" magad, sőt anorexiás sem leszel. De el kell fogadnod, hogy 49 kilora nem tudsz lefogyni.

Kezdj el sportolni, egyél sok gyümölcsöt és naponta igyál meg 2-3 liter vizet. Jobban fogod érezni magad a bőrödben és kicsit formálódni is fogsz.

2014. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire fontos az alakod, akkor esetleg kezdj el sportolni és egészségesen étkezni... Heti 4x legalább tornázz, fuss, ússz, biciklizz stb. Mellette kezdj el egészségesen étkezni. Hagyd el az édességeket és a kenyérféléket. Egyél helyette zöldséget, fehér húst, tojást, alkalmanként gyümölcsöt. Emellett csak vizet igyál, de abból legalább 2-3 litert naponta.
2014. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Minden nap edzek(1-1,5orat) napi 3-4 l vizet iszok es igy se megy..... Keveset is eszek, sot van mikor koplalok

Kezeltek mar ongyilkossagi kiserlettel, mai napig jarok pszichiaterhez.....

2014. jún. 23. 10:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne akarj anorexiás lenni! :) Amellett, hogy egészségtelen, még csúnya is!

Ahogy előttem is írják, próbálj átállni az egészségesebb ételekre. (Én is kezdek,mert fogyni szeretnék:) ) Sportolj naponta, aerob mozgásformák közül válogass ( futás,kocogás,biciklizés, vagy itt a jó idő, és túrázz! :) ) A kenyeret váltsd le barnakenyérre, majd zöldségekre, nekem ment :) Ami fontos: mondj le az édességekről. Egyél naponta 4-5x, de kisebb adagokat, kevesebb zsíros ételeket kell fogyasztanod, kevesebb fehérlisztből készült dolgokat, esetleg próbáld ki az Update termékeket! :)

Egyébként a magasságodhoz a súlyod nem sok!

2014. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Inkább azért nyírd ki magad,mert ilyen idióta nyálas pi*sa vagy, hogy ezen virnyogsz. Legyél csontsovány,lyukadjon ki a gyomrod és elevenen gebedj meg,ezt akarod amúgy is.
2014. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Dagadt? Most vagy a legjobb formádba. Pont ez a normál és egézséges testalkat. Ne legyél vézna, gebe. Számomra az még visszataszítóbb, ha valakinek kilátszik a csontja.

A 174 cm-el szembe a 49 kg már tényleg nem jó párosítás.

Szerintem felesleges lenne fogynod ,de szerintem zavaraid vannak, ha anorexiás akarsz lenni. Kislány (ha fiú vagy, akkor bocsi) ez nem gyerekjáték. Tudod te, hogy azok mit élnek át öntudatukon kívül? Ha nem akarsz magadnak és főleg a környezetednek ártani jobb, ha lemondasz erről az ,,álomról", hogy anorexiás légy.

L/17

2014. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Engem az érdekel, hogy milyen módon fogod kinyiffantani magad?
2014. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy az ilyen agyilag zokni barmoknak magyarázhatsz, úgy sem érti meg. Gondolom van vagy 18 éves, a világ fájdalma van szegényben, gondolom mindene megvan, de toporzékol, hogy neki milyen rossz. Az ilyen kreténeket annyira utálom.
2014. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Senkint nem erdekel.
2014. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!