Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik lefogytam karból, combbol...

Akik lefogytam karból, combbol nekik hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
pont ugyanúgy,ahogyan derékból és hátból.
2014. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fogytam, mindenhonnan.
2014. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs, helyi zsírnövelés nincs, helyi izomvesztés nincs, helyi izomnövelés van.


Bemásolom neked egy másik kérdéshez írt válaszom: A kalóriákat ne számold, az csak a szénhidrátevőknek kell, és az ő táplálkozásuk nem garancia arra, hogy zsírt fogsz veszíteni és nem izmot.Egyél jó sok zsírt és a testsúlyodnak megfelelő fehérjét grammban. A világ legjobb módszere a fogyásra. Hihetetlenül gyorsan fogsz fogyni és nagyrészben zsírból. Inzulin helyett, amit a szénhidrát serkent, egy másik hormon fog termelődni a szervezetedben, aminek fő üzemanyagja a lipidek, azaz zsírok, ennek a hormonnak neve a glukagon. A glukagonnak a tulajdonsága, hogy a zsírszövetben fokozza a lipáztermelést, ami a lipolízist indítja be, azaz a zsír lebontását. Vigyázz, mert ezt a folyamatot egy kis csokival, banánnal le lehet állítani, mert ahogy nő az inzulinszint, úgy csökken a glukagon. Ez az egész jelenség a ketózishoz kapcsolódik, ha érdekel olvass utána. Én 10kg felesleget 1 hónap alatt adtam le, és hihetetlen mennyire szálkásított, az izomtömegem majdnem teljes egésze megmaradt, a testzsírszázalékom lecsökkent.


Nekem így nézett ki egy napom:


- 5db tojássárgája + szalonna + uborka

- 70g mandula, 20g lenmag, fél tábla házicsoki (holland keserű kakaóból + kókuszolaj + eritritből csináltam)

- csirkemell, csirkemáj, brokkoli, egy egész Lidl-ös camambert sajt (125g-os, 100g-ban 0,23g szénhidrát van)

- konzervhal, lilakáposzta, jégsaláta

- egy marék dió, "tejbegríz" -> felmelegítettem 100g túrót, összekevertem eritrittel, rá fahéj és pár szem cseresznye


Én eszem, de a tejtermékek valójában egészségtelenek.

2014. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik hogy csak innen meg onnan fogyok!

A test onnan kezdi el égetni a zsírt először ahol a legkevesebb van bármit csinálsz!

2014. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!