Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le?

Hogyan foggyak le?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok 112 kg. Legalább 90 kg ra szeretnék lefogyni. Mit tanácsoltok milyen diétába kezdjek bele mit egyek mikor mennyit?? olvasgatam az ilyen 7 napos diétákat de az nagyon kemény pl.: ebédre: 3 db gyümölcs... ezt nem birnám.. de mégis minél hamarabb szeretnék lefogyni mert már nem birom a gúnyolódásokat... kérlek irjatok nekem egy étrendet ami használhat, elkezdek ujra sportolni, focizni, és futni is eljárok majd megpróbálok erőt venni magamon.. Még egy kérdésem lenne. Dohányzom, és azt hallotam ha lerakom a cigit akkor tovább fogok hizni ez igaz? ( de még a cigit ráérek későb is letenni előnek a fogyás a cél) Előre is köszönm a segitséget!!!!

2014. máj. 29. 14:33
 1/5 anonim válasza:
Számláld a kalóriákat, így semmit sem kell magadtól megtagadnod, még csokit is ehetsz, csak a kalória mértékéig. Átlagosan kb.1000 kalóriával kezd el, és sportolni, sportolni, sportolni. Legyen rendszeresség az életedben, és lehetőleg soha ne egyél este 6 óra után. Ha ezeket megfogadod, és szigorú leszel magadhoz már 1-2 hét elteltével látni fogod az eredményt
2014. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fehérjére, szénhidrátra, rostokra, vitaminokra és tiszta vízre van szükséged megfelelő arányban. A minőséget és a mennyiséget tartsd szem előtt, így eltudod kerülni a hiánybetegséget az ezzel járó depressziót és a visszahízást.

Fokozatosan változtatnod kell a szokásaidon, étrend, mozgás, pihenés.

Minimum 60%-ban múlik a súlyod a kajáláson. Nagyon nem mindegy miből viszed be ugyanazt a mennyiségű kalóriát. Csak jó minőségű kajából vidd be a kalóriát.

Amit javaslok 1 napra és 6 adagra elosztva:

Fél kiló csirkemell, párolva, sütve, főzve

Fél kiló zöldség, répa, brokkoli stb párolva

350 g rizs,

A főzés előtti súlyokat írtam. Napi 3 liter víz. Ezekből variáld össze a kajálásod és fogyni fogsz biztonságosan. 6 hónap kb és eléred a 90-et

Testmozgás: nagy a súlyod, foci meg a kocogás nem a legjobb. A legjobb a gyaloglás, tempósan.

Mindennap gyalogolj. Pl első héten 15 perc lazán majd gyorsabban utána emelheted az időt. Szoktasd rá magad a rendszerességre és adj magadnak időt. Nagyobb lesz az oxigén felvételed, gyorsul az anyagcseréd és zsírt égetsz minden egyes napon amikor tempósan gyalogolsz.

Próbáld ki ha gondold és meg lesz az eredménye.

2014. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyél keveset, mozogj sokat, én így fogytam le.
2014. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+1 a második válaszolónak, mindent leírt.
2014. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!