Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ìgy hogyan foggyak?

Ìgy hogyan foggyak?

Figyelt kérdés
167 Cm vagyok és 58 kilò. Van rajtam némi felesleg,főleg comb tàjékon. Sajnos nem tudom azt csinàlni,hogy minden nap csirkehùst eszek,és csak olyan ételt ami nem hìzlal. (Dràgàk,rajtam kìvűl màs nem eszi ezeket,és stb...) pedig én szeretnék diétàzni is. Persze figyelek azért az étkezésre amennyire tudok. Szoktam kardiòzni és futni is,de nem igazàn veszek semmi változàst.
2014. máj. 28. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz aerob edzés kell, nem kardió. És ez a világ kurta nem csak csirkéből áll. Halak és marhák is léteznek, ezeknek a husikája is nagyon tápláló... hmmmm :) de betolnék most egy marhalapockát.
2014. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Étrend nélkül nem fogsz fogyni.
2014. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A csirke a legolcsóbb fehérje forrás. A marha és a hal sokkal drágább.

Amúgy én nem értem ez az aerob dolgot. A suliban azt tanítják csak a bemelegítés legyen aerob jellegű kb 10 perc. Majd utánna erősítés és jöhet a kardió, végül a nyújtás.

Nekem így az edzésem 75 perc.

2014. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erősítés után minek a kardió?
2014. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs itthon semmi amit ehetek,ami nem hìzlalna.
2014. máj. 28. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizony bizony.. mondom én hogy éhező ország, ahol rengeteg ember létminimum szintért gürizik 8-14 órát. A jó étel luxus, aki hagyja magát rabszolgasorba taszítani annak nem jár, ezt meg kell érteni.


Kell tenni ez ellen.

2014. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az okostelefonod árából 1 évig ehetnél csirkemellet
2014. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudod,hogy okos telefonom van? A Nokia 6300 annak számít?
2014. máj. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!