Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok 160 cm és...

13 éves lány vagyok 160 cm és 64 kg hogyan foggyak le szép karcsúra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni van egy biciklim is néha szoktam menni bicajozni én leginkább a hasamról a karomból és a combomról szeretnék leadni mit kell tenni,hogy a fölösleges kilók lemenjenek??Kérlek segítsetek!!
2014. máj. 13. 20:33
 1/4 anonim válasza:
Ajánlom neked a norbi update túró rudit.
2014. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kövesd az "emeld fel a lusta feneked és sportolj minimum heti 3-4 × 1 órát" diétát --- tuti siker...
2014. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Helyi fogyás nincs! Mindenhonnan fogsz fogyni, ha sportolsz és mellette kevesebb szénhidrátot eszel. Naplózd az étkezéseid, és számolgass kalóriát: www.kaloriabazis.hu
2014. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Annyit tehetsz, hogy odafigyelsz az étkezésedre, sok vitamint viszel be, és kevés kalóriát, azaz főként zöldséget és gyümölcsöt fogyasztassz, és sportra adod a fejed. Amúgy ha 160 cm magas vagy és 64 kg akkor már vékonynak vagy mondható, és kb 4-5 kg felesleg van rajtad, ami annyiból jó, hogy ha beteg vagy nem leszel csontsovány. Nyugi nem vagy kövér. Barátkozz meg a testeddel, és viseld gondját.
2014. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!