Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Hogyan...

Fogyni szeretnék! Hogyan csináljam hogy ne akarjak egyfolytában enni?

Figyelt kérdés

A tornával és mozgással nincs gond. Minden héten járok futni, heti kétszer pedig tornázom. De ha unatkozom ha nem mindig úgy érzem ennem kellene valamit. Főleg most hogy nemrég volt karácsony és még egy csomó süti van a hűtőben.

Tudom tudom akaraterő kellene . De valahogy nem megy.

Amúgy 17 éves vagyok. Tehát csak az édességeket kellene megvonnom magamtól mert növésben vagyok nem tenne jót ha fogyókúráznák. Inkább a mozgásra hajtok. De ha sokat eszem mellette akkor nem igazán hatásos. Vagy igen??

Köszönöm a segítséget előre is:):) Bunkó válaszok kíméljenek!! Köszi :)


2009. dec. 28. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én is 17 vagyok, és hasonló volt a problémám, mint neked.:)


tudom, hogy már elmúltak az ünnepek, de leírom a véleményem azzal kapcsolatban, hogy "edd csak meg a sütit, majd januártól..."


szerintem pont akkor nő az akaraterőd, ha egy ilyen "nehéz" helyzetben (karácsonyi zaba) mondasz le a nasikról és a hizlaló kajákról.


amúgy meg, mindig van valami, szülinap, névnap, egy buli, stb., ahol alkalom van egy kiadós zabálásra. hülyeség, hogy "most eszem, aztán meg nem." később sem fogod tudni megállni, ha akkor nem.


amúgy a fogalmazás tényleg jó ötlet, írok egyet én is.:)

2010. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok az anonymus bunkó, aki nem volt bunkó, csak szerinted...

Azért nem kezdtem el előbb diétázni, mint 120 kiló, mert akkor jött el az a pillanat, hogy már nem éreztem jól magam. Hozzátenném, hogy vizilabdáztam régen, mellé pedig rengeteg súlyzós edzés, tehát 120 kilósan nem a kövér kis frusztrált gyerek voltam, mert bőven volt ott izom is. El kezdett frusztrálni a mindennapokban. Nehéz volt mozogni, jobban izzadtam, nem volt elég energiám. Ne úgy képzeld el, hogy feküdtem otthon 10 évig, sajnáltam magam, és elhíztam 120-ra. A versenyszerű sportot hagytam abba, viszont a kajálást nem.

Tudod, mint Bud Spencer, aki olimpiai csapattag volt tökéletesen kisportolt testtel... aztán abbahagyta, és lett olyan, mint amilyennek megismertük :)

Őt talán nem zavarta, engem igen...

Ennyi a rövid történet...

2010. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!