Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Hogyan...

Fogyni szeretnék! Hogyan csináljam hogy ne akarjak egyfolytában enni?

Figyelt kérdés

A tornával és mozgással nincs gond. Minden héten járok futni, heti kétszer pedig tornázom. De ha unatkozom ha nem mindig úgy érzem ennem kellene valamit. Főleg most hogy nemrég volt karácsony és még egy csomó süti van a hűtőben.

Tudom tudom akaraterő kellene . De valahogy nem megy.

Amúgy 17 éves vagyok. Tehát csak az édességeket kellene megvonnom magamtól mert növésben vagyok nem tenne jót ha fogyókúráznák. Inkább a mozgásra hajtok. De ha sokat eszem mellette akkor nem igazán hatásos. Vagy igen??

Köszönöm a segítséget előre is:):) Bunkó válaszok kíméljenek!! Köszi :)


2009. dec. 28. 18:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én ha ennék valamit, de nem már kéne :D sima buborékmentes vizet szoktam inni, 2-3 pohárral. Nekem ez segít.
2009. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Annyi sütit ettem, fáj a hasam. Csak azt érzem, valéami van a hasammal, erre eszek még egy sütit. De ha nem pakolom rutinból a számba, hanem kicsit odafigyelek, rájövök, hogy nem kívánom, igazából már undorodom. Leültem, kicsit figyeltem a pontos érzéseimre. Nem éhség, rosszullét. Aztán főztem egy üres teát, és jól esett!

Esetleg narancs, a süti helyett.

A másik, egyszerűbb lehetőség: januárig eszel, s januárban kezded a fogyást. Addigra úgyis úgy el fogsz telni, nem is fogsz egy kis gyümölcsnél többet kívánni. Még egy méregtelenítés is jól fog esni.

Pl. ez: [link]

addig meg egyél csak a sütikből. nem a legjobb pont karácsonykor-szilveszterkor kezdeni fogyózni. Még jól is fog esni utána, ha könnyebb ételekre térsz - s ha jól fog esni, sokjáig tarthatod. Ha most megvonod a finomságot ünnepekkor, csak sóvárogsz, úgyse bírod sokáig, s még bűntudatod is támad. Ha asok mozgás mellett újévtől édesség helyett gyümölcsöt eszel, az úgy jó lesz!

Ha úgy érzed, enned kéne, akkor előbb igyál eg yvizet vagy egy üres teát, s ha még mindig kéne, s ha figyelsz, és tényleg enni kívánsz, nem épphogy túletted magad, azt érzed, akkor egyél eg y finom sütit! hadd örüljön anya!

2009. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Annyira szeretem az olyan kérdéseket, amiben leírják emberek, hogy "de hát nincs akaraterőm"

B@szki ne nyávogjatok már. Ha fejedhez fognának egy pisztolyt, hogy rögtön fejbe lőnek ha sütizel, vajon mennyi akaraterőd lelövetnék magad????

Egyszerűen nem akarod eléggé és kész...

Akard igazán és menni fog. Én 120 kilós disznó voltam amikor azt mondtam elég. Egyik napról a másikra életmódot váltottam. Ennek több éve, azóta hetente talán egyszer eszem édeset, és akkor is keveset. Egyébként meg csak jó kajákat. Mozgok sokat, edzésre járok, kockás a hasam, és 90 kiló vagyok...

Régen magam elé vettem egy kiló fagyit és megettem. Mindenből szedtem többször. Ha 20 szilvás gombóc maradt, akkor 20-at ettem meg. Ma meg eszem egyet, és lerakom a villát.

Akard eléggé... ne várd, hogy majd valami csodaszert fog bárki is ajánlani, mert ilyen nincs.

F/28

2009. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt akartam írni...


"Ha fejedhez fognának egy pisztolyt, hogy rögtön fejbe lőnek ha sütizel, vajon mennyi akaraterőd lenne??? Lelövetnéd magad???? "

2009. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

még jó, hogy hangsúlyozta, hogy "Bunkó válaszok kíméljenek!!" ...

én is hasonlóan vagyok, úgy tervezem, hanyagolni fogom az édességet:) szerintem idén még élvezd őket, edd a maradék sütit, mert ezzel csak kínzod magad, hogy ott van és te MÉGSEM eszed. (tapasztalat) majd ha újra kezdődik a suli (vagy az újévtől) mondj le csak róluk. Én írtam egy fogalmazást, amiben hangsúlyozom az édesség rossz "tulajdonságait" és kiemelem a gyümölcsök pozitív dolgait. Ha megkívánnék egy kis csokit, csak el kell olvasnom és -jobb esetben- teljesen elmegy a kedvem a csokitól. :D Sok sikert!!

2009. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmi bunkót nem írtam, de mindegy. Az meg, hogy együk meg ami otthon, van, hogy jaj nehogy megkívánd, az hülyeség. A család is fog néha enni valamit nem? Nálunk is van édesség néha a hűtőben, nem nyúlok hozzá és kész. Értsétek már meg, hogy ez elhatározás kérdése... Akkor majd közértbe se menj soha, nehogy kísértésbe ess, és tervezd meg az útvonalad, nehogy legyenek cukrászdák és fagyizók...

Kísértés mindig van.

2009. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm... :)

Ja és én azért ott nem tartok hogy 120 kilós legyek, most már egész jól haladok :)

A vizes tipp bejött ha éhes vagyok iszom egy kis vizet. Sőt volt hogy kiderült hogy nem is éhes hanem szomjas voltam pedig éhesnek éreztem magam... Fura

A gyümölcsös is jól jött... :)

Meg szóltam anyunak hogy ha a családdal sütiznek engem meg se merjen kérdezni hogy kérek-e :D:D

Mindenkinek köszönöm

Még neked is kedves bunkó anonymus válaszoló :P

Mondjuk hozzád lenne egy kérdésem. Én meg azt nem értem hogyan lehet azt kivárni hogy valaki 120 kilós ember legyen. Ha picit látom hogy hízok akkor már eszembe jut hogy kéne tenni valamit. Neked mért csak akkor jutott eszedbe mikor már 120 kiló voltál... Nem szemtelem kérdésnek szánom nem akarlak megbántani vele. Csak kíváncsi vagyok :)

2009. dec. 29. 13:39
 8/12 A kérdező kommentje:

ja és köszi a fogalmazás író válaszolónak is

én is írtam egyet :D:D

2009. dec. 29. 13:40
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem volt bunkó a fenti válaszoló, de mindegy...sőőt....nekem is erőt adott.


70kiló vagyok, de lélekben 49....ez tudom hülyén hangzik, de mindig én voltam a családban a vékony, gebe stb. Egyetem alatt, majd az irodai munka segítségével felszedtem 20 kilót. Hogy-hogy? Úgy, hogy munka közben irtó gyorsan bekapsz valamit, vagy vizsgaidőszakban csak akkor pihenhetsz, ha eszel....aztán este nincs erőd már moccanni sem....de ott a család (esetemben még csak egy férj) és csinálni kell valami vacsit, akkor már én is eszem. Napi 1 csomag gumicukor zsippzsupp elfogy, a kolléganők is folyton rágcsálnak...kínálgatnak.... én most döntöttem el, hogy ELÉG!!! Tegnap tekertem 20kilómétert és aerobikoztam. 3 hónapot adtam magamnak, hogy 60 legyek....

2009. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hehe ez aranyos:) "70 kiló vagyok de lélekben 49"

ez tetszik

most én is elég jól bírom a kérdés kiirása óta nem ettem édességet ( igaz ez még nem sok idő de elkezdtem legalább) és helyette gyümölcsöt és zöldséget eszem


sok sikert a fogyásodhoz:)

2009. dec. 29. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!