Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csináltam eddig? Hogyan...

Jól csináltam eddig? Hogyan folytassam?

Figyelt kérdés

30éves nő vagyok.Szeptemberben kezdtem el "fogyózni",életmódot válltottam.Ez abból áll hogy kiiktattam a fehérlisztes pékárut,a tésztaféléket,édességet,és a szénsavas édes lötyiket az életemből.Ha rágcsálni volt(van)kedvem gyümölcs,magvak diófélék,sárgarépa(természetesen nem kilószámra).Az elején tornáztam ,de a térdem nembírta,így feladtam a tornát maradt a kímélő séta.Ez alatt az idő alatt 6,7kg-ot fogytam.Nem éheztem,napi ötször keveset ettem.

Most már szemmel látható a változás,de sajna a bőrömön is.Kérdésem a következő lenne:Ha folytatom ezt az életmódot,és társítom valamien mozgással.hogy feszesedjen a testem mit kellene csinálnom ami a térdemnek nem megerőltető.A táplálkozásom is maradhat-e így,mert számomra ez nagyon bejött.Még lgalább öt kilót szeretnék leadni,főleg a hasam alsó észe maradt meg,mindenhol máshol elégedett vagyok magammal.

Bocs a hosszadalmas magyarázatért.

Előre is köszi mindenkinek.


2009. dec. 27. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig király! Gyümölcsöt csak módjával! Zöldség meg hús a király! Ha túl sokat fogysz rövid idő alatt a bőröd megereszkedik ezt csak plasztikáztatni tudod.. Térded miatt talán az úszást ajánlom ott nincs akkora terhelés
2009. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Sajnos nincs módom az úszásra,nem tudok úszni,és a lgközelebbi uszoda is 40km-re van.Valami más?
2009. dec. 27. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Pilates. Nem megterhelő és pár gyakorlat után a helyes légzést is elsajátítod. Nekem bejött. Feszes lettem.
2009. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket.Várom még a javaslatokat.
2009. dec. 28. 12:59
 5/8 anonim válasza:
Szerintem is jól csináltad!Folytasd a diétát gyümölcsöt egyél meg húst ja és még zöldséget!De anyukámnál a kefir vált be!
2009. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is utolsó.Jól esnek a dicséretek.Az a szép az egészben,hogy van egy farmerom amit évek óta nem tudtam felvenni,de most már be ér.Még nem kényelmes,(a pocimon szorít)de már betudom gombolni,ez nagyon KIRÁLY.A családom is megjegyezte már hogy nagyon sokat fogytam,ez nagyon jól esik.Főleg a tesómtól,Ő gyógyszerrel fogyott,már csak öt kilóval vagyok lemaradva tőle fogyásban.

Mégegyszer köszi a dicséreteket.

Remélem a sorstársak is sikerrel járnak.

2009. dec. 30. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a torna miatt faj a terded akkor nem tudom mi lenne jo...en a kocogast tudom ajanlani...aerobik...vannak olyan dvd k amelyektol biztos nem fajna a terded...de en tudtommal idovel helyrejon a borod...a masszirozast tudom meg ajanlani azon a helyen ahol szeretned feszesiteni a bort...persze olajakkal meg ilyen olyan kremekkel...sok felet lehet kapni!es gratulalok a fogyasnak ...remelem nem hagyod abba...csak igy tovabb...
2009. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is utolsó.

Nem hagyom abba,még van egy pár kiló amit le kell faragni.

A kajálás most egy kicsit felborult az ünnepek alatt,(ma még nem is ettem)meg náthás is vagyok,de jövő héttől újra tudok figyelni mindenre.

Vissza áll a napirendem és folytatom tovább.

Mégegyszer köszi!

2009. dec. 31. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!