Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen hülyét csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hülyét csináltam magamból, de folytassam?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú,aki nekem nagyon tetszik. 1 évvel fiatalabb nálam,gyakran szemezünk meg minden. Régen próbált megismerni,mindig kérdeztem,hogy milyen órám lesz,én hülye meg azt,mondtam,hogy: Bocsi,de most mennem kell...

Többet akkor nem is beszéltünk,de van 1 barátja,aki az én barátnőmnek tetszik. És megkértem,azt a fiút,aki nekem tetszik,hogy mondja meg a srácnak,hogy tetszik a barátnőmnek. Azóta nem is beszéltünk,de szerintem tiszta hülyének és "kerítőnőnek" nézhet. Ez kb 1 hónapja történt. Szerintetek hétfőn megkérdezzem,hogy tetszik-e a haverjának a csaj? Majdhogynem biztos,hogy azt fogja mondani,hogy nem... Érdemes égetnem magam? Már csak 2 hét van a suliból,és lehet,hogy többet nem is látom....


2010. máj. 29. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem idiótának tart.
2010. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 12?
2010. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy idiótának tart,de már nem tudok mit csinálni...

Egyébként nem 12 vagyok :P

2010. máj. 29. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor mennyi?
2010. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hanem...?

egyébként szerintem nincs nagy vesztenivalód ha megkérdezed...és igen, már csak 2 hét, úgyhogy én biztos megkérdezném a helyedben.. :)

2010. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Titok,mert a végén még felismer valaki :D
2010. máj. 29. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ne rögtön azzal kezdd h _b*zdd a haverodnak teccik a bnőm?_ hanem kérdezz előtte h milyen napja van/volt stb... légy kreatív
2010. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!