Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott kaloriaszámlálá...

Valaki fogyott kaloriaszámlálással? De közben törekedett arra meg legyen a határ az egészséges ételekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kalóriát számolok.

Azon belül eszem mindent, édességet is (arról egyszerűen nem tudok, de nem is akarok teljesen lemondani), összességében viszont természetesen azért törekszem az egészséges étkezésre. Nemcsak a fogyás miatt, hanem amúgy is.

Sok csirkét, gombát, zöldséget és gyümölcsöt eszem. Igyekszem az ételeket a lehető legkevesebb (adott esetben semennyi) zsiradékkal készíteni, jó minőségű alapanyagokat használni.

De alapvetően semmiről sem mondtam le, mértékkel eszem mindent.

Összesen olyan kb. 15 kilót fogytam.

(Emellett amúgy hétköznapokon napi 1,5 órát szoktam úszni, és rengeteget gyalogolok is.

2014. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És egyébként az ilyen zsírszegény táplálkozás kellemes is, jó?
2014. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kalóriaszámlálással fogytam, másképp nem ment. Nem tudtam mindig az egészséges ételek evésére odafigyelni, sajnos nekem komoly lelki okok is állnak a háttérben. Én 12 kilót fogytam. Eddig..
2014. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen válaszolok !!!:)
2014. máj. 1. 16:45
 5/5 anonim válasza:

Szia kérdező!


Én is megerősíteni tudom csak az előttem szólókat: a kalóriabevitel kontrollálása nálam is eredményezte a fogyást. Persze a legjobb, ha mozog is mellette az ember, de kalóriaszámlálással is megy, ez igaz.

2014. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!