Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol van az egészséges határ?

Hol van az egészséges határ?

Figyelt kérdés

Van 3 egészséges gyerekünk.

Imádjuk őket.

Szerettem kismama lenni, imádtam a szüléseket, az újszülöttkort. MINDENT!


Szépen neveljük őket, anyagilag sincsenek problémánk.


Szerenék még-még-még! :)

A férjem viszont azt mondja, hogy mivel kis korkülönbségesek ő most inkább már kifújná magát :)


Megértem és valahol igazat is adok neki, de én nagyon szeretnék még babát!

Ő is, tudom, csak kis nyugi kellene.

Viszont az idő hajt mert már elmúltunk 35 évesek és 40 körül már nem szeretnénk babát.


Hol van az egészséges határ amikor egy nő/prá már megálljt parancsol?


Vállaljuk a gyerekeket, de magunkra csak este 10 után jut időnk és csak annyiból áll a kommunikáció napközben, hogy a gyerekekkel kapcsolatos dolgokat beszéljük meg?


2012. dec. 6. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek, nekem csak egy van, de nem nagyon szeretnék még egyet, mert sem az anyagiak, sem az egészségem, sem a kapcsolatom a férjemmel nem lenne meg hozzá.

Én azt gondolom, hogy nálatok nagyon sok minden megvan ahhoz, hogy legyen még, de az már egy határ, ha a másik fél nem akarja. Ha ő kifújná magát, akkor elfáradt egy kicsit. Meg kell őt érteni és semmit nem szabad erőltetni. És ha később sem lesz, akkor sincs tragédia, van már 3 egészséges gyereketek, ami egy hatalmas nagy öröm!:)

2012. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép,hogy így érzed. és mindenképpen azt mondanám,hogy vágjatok bele a következő lurkóba. DE! Apa szeretne pihenni. és ezt szerintem tiszteletben kell tartanod, mert félő,hogy esetleg a következő gyereknél már besokall. és biztos te sem szeretnéd,ha e miatt menne tönkre a kapcsolatotok. tudom,hogy nehéz,de szerintem várj türelemmel,amíg apa is áldását nem adja a következő porontyra. ha szellemileg és testileg késznek érzed magad,akkor a 4. lurkó sztem 39 évesen sem késő! :)
2012. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!