Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással fogyozok, eddig...

Koplalással fogyozok, eddig is csináltam, vissza fog jönni?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 gyógyszer amit egy kémikus ismerősöm szokott csinálni (nagyon jó gyógyszer),reggelente beveszek 2db-ot

:és délután 5-6 fele leszek éhes tőle (1 nap 1x eszek(akkor fehérjét,kis szénhidrátott,Zsírégető is van a gyógyszerbe,+ sokat wc-zek tőle) szóval ez mellett nagyon sok gyümölcsöt eszek,vizet iszok.eddig csináltam kb 2 hétig,lement 8-9 kiló ,vissza jött max 1 kiló.megálltam.most megint van gyógyszer (csak most sok).a bátyám gyógyszerrel adott le (koplalással) 15 kilót.neki sem jött vissza(mellette edz).énis edzenék.szóval,vissza fog jönni ha oda figyelek?vagy inkább írjatok kommentbe légyszíves,hogy azután mire figyeljek.:) köszönöm



2014. ápr. 23. 22:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért írtad ki a kérdést ha nem hiszel az észérveknek?

Tedd amit jónak látsz. Senki nem erőltetheti rád az egészséges étkezést.

De azért elmondom mi bajod lehet: leáll a menstruációd, lehet hogy meddővé válsz, hullik majd a hajad, a fogad, a szín elmegy a bőrödből, fakó leszel és gyenge. Állandóan beteg, mert tönkreteszed az immunrendszered. Lehet hogy nem most, lehet hogy nem is jövőre jelentkeznek a tünetek. De fognak. A szervezet megbosszulja, hogy rosszul bánsz vele.

2014. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!