Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem de ma...

Nagyon szégyenlem de ma megettem kb 7000kcal-t. Ettől már hízni fogok?

Figyelt kérdés
2 hónapja követem az 1300as kcal beviteles étrendemet, szinte mindig sikerül betartani, ez az első alkalom hogy ilyen szinten túlléptem. Idegileg teljesen kiborultam és egész nap csokis, vaníliakrémes, pudingos, nutellás, gesztnyés, kókuszos süteményt zabáltam, megettem körülbelül 1,2-1,4kg sütit.. Nem egészségügyi szempontból kérdezem ezt hogy lehet e valami bajom, hanem az elhízás szempontjából. Hogy holnap és az elkövetkezendő pár napban elég keményen diétázzak hogy kiváltsam ezt, vagy térjek vissza a rendes 1300-as kcal beviteles életmódomhoz? Nem kell kiosztani hogy mekkora idióta vagyok, mert tudom:)
2014. ápr. 21. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ja, kb fél kilogrammot...
2014. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Holnapra akkora leszel, hogy nem férsz be az ajtón. Most már hagyd az egészet, ennyi volt.
2014. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi pánik, holnaptól kevesebbet kezdesz enni, vissza a megszokotthoz.

Holnap ne méretkezzél meg, annyi!

(egy szép emlék marad ez a Húsvét!)

2014. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Az emberes már azért :O
2014. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hízol vissza sokat. Egy kiló az aznapi elégetett kalória + 7000 kcal. Ez meg összesen annyi. Ma vszínűleg akár 1-2-3 kilóval is több lehetsz, mint amúgy, de nem kell a pánik, csak bevizesedtél a sok szénhidráttól. hamar lemegy. :) Egyébként nem tudom hány kg és hány cm vagy de van egy olyan érzésem, hogy az 1300 kcal kevés (diétához is!) Ne éheztesd ki a szervezeted, mert izomból fogsz fogyni, nem zsírból és hamar vissza is fog menni.
2014. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!