Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, mert van felesleg rajtam. Kicsit vastag a combom és hasam is van. Mit gondoltok erről az edzésről? https://www.youtube.com/watch?v=fPTdX5BiYgY szerintetek ez segítene a fogyásban? Persze mellette diétáznék is és futnék. Mit gondoltok segít ez, hogy foggyak legalább 5 kilót, ha minden nap megcsinálom?

2014. ápr. 11. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak benne hasznos gyakorlatok is. De hogy minek közben a sok sallang.. ennyi idő alatt lenyomhatnál egy sokkal komolyabb gyógytornát is, na mindegy.


Kevesebb idő alatt komoly erősítést is csinálhatnál.


Fogyni fogsz 5 kilót. Amint jobban eszel mint most :)

2014. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
remélem is :)
2014. ápr. 12. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebben én is végig csináltam. A hatása középfokú, de hidd el: bajod nem lesz belőle :-).

Az XY. alkalommal már csak szimplán kedvből csináltam... Megtetszett az egész program, estére elfáradni akár hiszed, akár nem de jólesett. A videó vége lett a kedvencem, a nyújtás volt a legjobb (de be kell, hogy valljam ott csináltuk a legkevesebb mozgásformulát :-) ) bár legutóbbi alkalommal előtte és utána is csináltam olyat, megérte. A CD "túlélése" (mondjuk én sose úgy vettem, mint "túlélés" meg "harci feladat", hanem megpróbáltam élvezni). Szóval a CD túlélése vagy élvezése után, egy jó meleg fürdést meg egy jó 10 óra alvást köszönhetek neki, rossz alvó létemre. :-)

Mint utólag kiderült; a nyújtás meggátolja az izomlázat és jó közérzetet biztosít. Majd' kicsattantam az örömtől mikor tudtomra jutott.

Én, személy szerint azt ajánlom, hogy ne feltétlen naponta (inkább 2 naponta) csinálj videókat, -és most jön a lényeg- de ne mindig ugyanazt, légy változatos! Ez, az ember alkatától is függ (kinek mi váll be, mi tetszik meg... satöbbi) és a szórakozás esélye is magasabb lesz.

A tánc videókat kipróbálhatnád -szerintem azok a legmulatságosabbak- de a fitness videókat se becsüljük alá.

A futással viszont, volna bajom. Az izületeket tönkre teszi, nem fogyás hanem testépítésre való tényező. 15 perc futás helyett gyalogolj 30 percet, és a hatás (ha az utóbbi nem jobb) akkor ugyanaz. A séta megnyugtatja az embert, feltölti, miközben "letölti" a kalóriákat. Sokkal kényelmesebb, egészségesebb lenne a gyaloglás, kérlek inkább válaszd azt.


Remélem tudtam segíteni, az étrendedről tudnál mintanapot írni? Hátha, abban is tudok. :-)

Hajrá, túlélést, de főképpen "élvezésekkel" teli mozgásokat.


:-)

2014. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszii szépen.. nagyon kedves vagy és figyelmes :)

te valami személyi edző féle vagy? :)

hát az étrendem a következő: reggelire: rántotta, tíz órai: valamilyen gyülölcs, ebéd: leves, tört krumpli, rizs, uzsonna: valami nasi és vacsi: kakaós tej :)

2014. jún. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!