Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerulhet vegre lefogynom?

Sikerulhet vegre lefogynom?

Figyelt kérdés
Mindig bele, bele kezdek a fogyokuraba de sohasem tudom vegig csinalni, nem tudom megtartani az etkezesi szokasokat amiket kene es nem tudom a rosszakat elhagyni. Nehany eve lefogytam 20kg-t. Nottem is meg kozben tehat az is segitett. De most jelenleg 152cm es 57-58kg. vagyok 14 eves lany. Nagyon le szeretnek fogyni, ugyanis nagyon zavaro hogy kicsi is vagyok meg pufi is. A korulottem levo emberek meg mind nagyon vekonyak, meg a csaladomban is. Egyedul apukam kicsit hizekonyabb. En pedig egyre roszabbul erzem magam. Vennel fel most hogy jon a jo ido a szoknyakat, egyberuhakat stb. Es egyik baratnommel csinaltunk egy fenykepet es amikor meglattam magam.. Nem igy kepzeltem el magam. en azt hittem vekonyabb vagyok. Azert nem is igyekeztem a fogyokuraval. De most ez a fenykep nagyon fejbe csapott. Ha futassal es kulonbozo kardio edzesekkel kezdem az jo? Etelekbol a cukros, zsiros stb. kajakat, innivalokat igyekszem hanyagolni es sok-sok nyers zoldseget, gyumolcsot enni helyette. Husbol csak csirkemell es nincs krumpli. Hanem zoldsegkoret. Kulonbozo "fogyaszto" turmixokat csinalok. Edzo terem sajnos nincsen vagyis eppen van de.. en oda nem szeretnek bemenni. Meg tul rosszul ereznem magam, tul kinosan. Szerintetek ha igy elhataroztam junius kozepere ugy kb. iskola vegere lehetek 50kg. alatt?
2014. ápr. 7. 22:52
 1/1 anonim válasza:
Ha tényleg elszánod magad, és komolyan veszed, (egy napot sem hagysz ki) szerintem sikerülhet. Ez tőled függ a legtöbbet, hogy mennyire vagy kitartó. Sok sikert!(:
2014. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!