Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat ettem ma? 14/F

Szerintetek sokat ettem ma? 14/F

Figyelt kérdés

Kérlek kíméljetek a jaj de hülye vagy, éhenhaláshoz keveset kérdésektől. A mai menüm


Reggeli: Egy szelet (Fehér) kenyér rajta sonkával,paradicsommal

Tízórai: Vajas kifli rajta retekkel

Ebéd: Húsleves, Knédli (Szlovák étel) 1 szelet száraz csirkehússal, valamint zöldséges szósszal

Vacsora: Egy kis szelet (Fehér) kenyér, sonkával paprikával.


Nem fogyózom, csak nem akarok meghízni.


Méreteim (bár szerintem felesleges):

170 cm

56 kg


2014. ápr. 7. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egész egy nagy rakás sz***r. Most még nem fogsz tőle "elhízni" (csak elzsírosodni) de 20 év múlva igen.
2014. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor sok volt?
2014. ápr. 7. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Kalóriában nem, de a fehér kenyér miatt a szénhidrát nagyon sok, főleg hogy csak kb. ezt etted. Nem mennyiségi, minőségi éhezésben szenvedsz ha mindig így eszel.
2014. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt ettem, nem szokok nassolni vagy ilyesmi. Már már allergiás vagyok a testsúlyom növekedésére. Szokok futni, edzeni (de most beteg vagyok így annyira nem megy, mint szokott) a koromhoz mérten, de kénytelen vagyok azt enni ebédre amit nekem főznek. Máskor nem szoktam kiflit enni tízóraira, egy almát szoktam megenni valamint egyet délután, vacsorára pedig joghurtot szoktam enni, vagy müzlit vagy egyáltalán nem eszem.
2014. ápr. 7. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Fehér kenyér, joghurt, müzli... Nem csodálom, hogy megy fel a súlyod. Amit enned kéne: rengeteg tojás, csirkehús párolva vagy grillezve), halak, délelőtt gyümölcsök, NÉHA teljes kiőrlésű kenyér (de ez elhagyható), RENGETEG zöldség, kefir, néha natúr joghurt, sovány túró. Úgy lenne jó ha mondjuk csak egyik étkezéskor ennél "rosszul", nyilván az ebédre gondolok az legyen amit főznek, azon kívül azokat ennéd amiket írtam. Én pl. ma reggelire ettem 5 tojást 100 gramm zöldséggel, tízóraira egy almát, ebédre párolt halat zöldségekkel, vacsorára pedig 250 gramm sovány túrót 200 gramm salátával. A zöldség nagyon hiányzik az étrendedből, a fehér kenyeret meg ki kéne zárni.
2014. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bio Joghurtot szoktam enni, önmagában azaz nem eszem hozzá semmit, és kb a vacsorám ennyi. A súlyom egyébként mindig 55-56 kilogramm között mozog, de a családomban majdnem mindenki, hogy is írjam túlsúlyos így nehéz egészségesen étkezni.A húgóm például négy évvel fiatalabb,sokkkal alacsonyabb de csak 3 kg-val könyebb nálam. Gondolhatod, hogy ezért nincs is annyi zöldség amit ehetnék, se semmi ilyesmi és ezért van otthon csak fehér kenyér. Időnként tudok barna kenyeret is enni, de általában fehér van otthon, mert a barnát is csak én szeretem így edzéssel próbálom magam ellensúlyozni. Müzlit egyébkén két hetente egyszer eszem, a Bio Joghurtra vagyok rákapva, mert nagyon finom és eddig nem is gondoltam volna, hogy káros lenne. Ma egyébként 18:00-ig tartó osztálykirándulás miatt ettem ennyit.
2014. ápr. 7. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
A Bio joghurt nem rossz alapnak, és amúgy a súlyod se sok, tehát nyugodtan ehetnéd a fehér kenyeret is csak akkor nem leszel szálkás meg ugye egészségtelen. Nincs valamennyi zsebpénzed amiből tudnál venni zöldségeket? Mondjuk a család is sokkal jobban kijönne anyagilag, jó a csirkemell nem olcsó, de egy salátát pár száz forintból össze lehet dobni.
2014. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Igyekezni fogok zöldségeket szerezni, de kéthetente kapok zsebpénz így eléggé rosszul fogok kijönni belőle. Szerinted, ha otthoni ebéd helyett enném az iskolai menzát az jobb lenne?

2014. ápr. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!