Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor izomban hízok?

Most akkor izomban hízok?

Figyelt kérdés
Az étrendem egészséges, és sokat mozgok, így nem hízok. Viszont olyan másfél hónapja elkezdtem súlyzózni. és már 3-4kg-t híztam, minden izomcsoportra edzek. biztos lehetek benne, hogy ezt izomban szedtem fel? ja és ha tavasszal emellett elkezdek járni futni akkor gondolom már tuti, hogy csak izmot szedek fel, esetleg még zsírt is adok le(?)?
2009. dec. 18. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg egészséges kajákat eszel csak, akkor igen. Van olyan barátnőm, aki dagad az izmoktól, na persze nem is 40 kg, de nem a hájtól ilyen nehéz.
2009. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan hiszik, hogy egészségesen táplálkoznak, közbe baromira nem... Másrészt egy hónap alatt 3-4 kilót tiszta izomban felszedni nem lehet... Az izmok rengeteg vizet is el tudnak tárolni, valószínű vizet is szedtél föl, zsírt is, meg izmot is.... Ha el kezdesz futni, akkor elsősorban izmot fogsz veszíteni, de ezt most itt nem kezdeném el elmagyarázni. Nézz utána.
2009. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdésed a fogyókúra rovatban van ebből arra gondolok hogy fogyózol, magyarul a testsúlyod csökkentése a célod.Na most ennek fényében az,hogy nem fogy a súlyod hanem növekszik ez felettébb bizarr.Gyakorlatilag hízol.Kár félre vezetned magad ezzel a súlygyarapodással mert te nem kevesebb kilós lettél hanem több.Sport ide vagy oda a lényeg hogy ahelyett,hogy fogytál volna még fölszedtél 3-4 kilót,azaz híztál.Na most engem legyogyózhatsz de a mérleg mutatja hogy rossz irányba mész,bármennyire is rosszul esik ez most.És nem az volt ezzel a válasszal a célom,hogy a kedvedet szegjem.
2009. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nézz kicsit jobban bele a fogyókúra témakörbe sokan írnak ide súlyzózással,tömegnöveléssel kapcsolatos kérdéseket...
2009. dec. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!