Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A banán tényleg hizlal?

A banán tényleg hizlal?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Minden étel hízlal, ha kevesebbet mozogsz, mint amennyit bevittél...
2014. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ja bocsi ezt tudom arra gondoltam hogy átlagban tényleg jobban hizlal mint más gyümölcs? mert én eddig erről még nem is hallottam barátnőm mondta
2014. márc. 28. 21:12
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha sokat eszel belole. Es igen nagyon kaloriadus, taplalo etel. Cukornetegeknel pl. tiltolistas etel. Kb. kivalthatsz vele egy teljes etkezest, ha epp dietaznal. Kisgyerekeknel pedig nehezen emesztheto kategoriaban van, sok kicsi (1-2-3 evesek) ugyanis szekrekedest kap tole.


Ha fogyokurazol hagyd el, ha sportolsz vagy teljesitmenyturazol stb. akkor meg egyed batran!:-)

2014. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2014. márc. 28. 21:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jahajj, imádom a Feminát. Ha rákeresel lesz ott "fogyj tésztával" de még tán' "fogyj csokival" is :D
2014. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hahaha én egyszer láttam egy olyan cikket valahol hogy tévhit hogy a csoki hizlal :DDD köszönöm a válaszolóknak mindenkinek ment a zöld kéz :)
2014. márc. 28. 21:20
 7/17 anonim ***** válasza:

A gyümölcsök között elég kalóriadús, ennyi. Hízni is, fogyni is lehet banánevés mellett, nyilván.

Ketogén diéta esetén nem ajánlatos, amúgy egyszerűen van egy szénhidrát- és kalóriatartalma, nem látom értelmét, hogy tiltólistán legyen. De nem árt vele vigyázni, ha az ember olyan, hogy könnyen megeszik belőle egy halommal és/vagy nem tesz neki jót. Kalóriatartalma, mivel gyümölcs, nem olyan kiemelkedő, viszont nem is laktat, csak igen rövid időre, legalábbis engem.

Teljesítménytúrára az aszalt gyümölcs és az olajos mag jó, azokban már van kalória, a banán túl gyenge és törékeny, viszont finom :)

2014. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen nem vagyok oda a banánért olyan közömbös nekem.
2014. márc. 28. 21:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Márpedig a csoki alapvetően zsír- és szénhidrátdús, tömény étel, akadályozhatja a fogyást... Persze sok dologról írnak valamit és az ellenkezőjét is. Plusz nem vagyunk egyformák. Van itt a gyk-n egy paleós, aki banánnal fogyott. Én szénhidrátdús paleóval nem tudtam fogyni, nagy feleslegből sem. Pedig az inkább zöldség volt, nem banán. Sokaknak bejön a szénhidrát mérséklése, de a legtöbben szénhidráttal igyekeznek fogyni. Oké, a keményítő és a gyümölcscukor más, de akkor sem hiszem, hogy az utóbbiban kicsit gazdagabb gyümölcsöket annyira kerülni kéne. A mennyiségre lehet vigyázni, de a teljes tiltás szerintem erős. De mindenki döntse el, Ő MAGA mennyire kerülje vagy sem.
2014. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mázlista :D Bár gyerekkoromban én se szerettem. Most már igen. Banán, mazsola, aszalt szilva, datolya... Alapélelmiszerek nekem, szerencsére tudok belőlük igen keveset is enni. De azt nem adom :P Bocs az offért.
2014. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!