Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki a harcosok étrendje...

Aki a harcosok étrendje szerint étkezik:ti este mit szoktatok enni? Esetleg tudtok olyan oldalt, ahol vannak receptek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ez harcosok klubbja mint a filmben? :D
2014. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsa válasza:
Én szoktam levest enni,azt általában minden egyes nap.Este bármit ehetsz.Én a leveseket tészta nélkül eszem.Utána rántott húst fogok enni,pici rizst hozzá,és vegyes savanyúságot.De igazából bármit ehetsz a túlevési fázisban!Az esti evés nálam változatos.Sütit is szoktam enni,persze csak mértékkel.Megkérdezhetem,hogy mióta csinálod a harcosok étrendjét?
2014. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Holnap lesz egy hete :) Te mióta csinálod?

2014. ápr. 6. 15:53
 4/5 Morzsa válasza:
Én 2 hónapja.Párom 2 éve,anyósom több,mint 1 éve. Szóval nálunk működik az étrend. :)
2014. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Teutul válasza:
Bármit, amit megkívánsz. A szervezeted jelzi, hogy mit kér és mennyit. Nyugodtan hallgass rá. Én ma este egy pizzát ettem. Tegnap gyrost, hétvégén palóclevest meg brassóit. Én 2013 szeptembere óta csinálom, már teljesen rászoktam. Rosszul is esne napközben ennem. Sokkal jobban bírom napközben a melót és az edzést is. Kitartást kívánok, nekem bejött a módszer. Már 16 kg-ot fogytam vele. :)
2014. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!