Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Flabelos. Tényleg olyan...

Flabelos. Tényleg olyan hatásos, mint mondják? Mozgás nélkül fogyaszt?

Figyelt kérdés
Szoktam sportolni(úszni, biciklizni, túràzni, stb szeretek), de azoktól nem igazán lehet fogyni, nem járok semmilyen edzésre rendszeresen. Untatnak. Viszont kb 5 kilótol szeretnék megszabadulni. Ezt a flabelossal el tudnám érni? Az tényleg olyan, hogy át sem kell edzős ruhába öltözni és csak kb negyed óra egy alkalom? Hányszor kell járni hetente? Az étkezésemen is valtoztatnék, cukrot nem nagyon akarok fogyasztani.

2014. febr. 15. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ugye te sem hiszed el? Fogyni nem a sporttól, és főleg nem a flabelostól fogsz, hanem a helyes étrendtől
2014. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VWXYZZS ***** válasza:
Ülj le, egyes... Flabelos. Pf...
2014. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, h megkerdeztem....csak azt nem ertem akkor, h a fogyasztovedelem pl akkor miért nem foglalkozik ezzel. Vagy van valóságalapja a reklamoknak, vagy itt simán bárkit meg lehez teveszteni, at lehet verni...
2014. febr. 15. 22:52
 4/4 anonim válasza:
Sajnos igen,az egész élelmiszer reklámipar erről szól!
2014. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!