Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futas vékonyítja a combokat...

A futas vékonyítja a combokat és a csípőt is formaban tartja onnan is fogyaszt? Tudom nincs helyi fogyás. Többi lent

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy a futas akkor fogyaszt ,vékonyit ha mellette egészségesen eszünk és 30-60 perc között heti 4x kocogunk! ami nem megterhelő hanem egy kényelmes tempo.

Azt a modszert választottam hogy kocogni fogok akkor,mivel eléggé zsiros a combom és a csípőmre is ment felesleg az utobbi időkben. 62 kg vagyok, és tudom fogyok mindenhonnan de akkor a futás mehetne mint sport?tudom az étkezés a legfontosabb!

esetleg futas mellett torna,bico,séta?


2014. febr. 2. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a futástól inkább vastagabb lesz, mert izmosít... (Vádli+comb)

A futás inkább a feneket formálja, legalábbis nekem így tűnik.

2014. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs fogyasztó edzés.

Izommunka nem 'vékonyít' izmokat. Minél többet edzem, annál gyengébb vagyok O_o ??


Zsírt szálkásító táplálkozással lehet leadni.


Egyébként értelmes edzést, erősítést és pl. harcművészetet kellene gyakorolni.


Haaa.. egészségesen eszel akkor hogy lehet eléggé zsíros a combod?

2014. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minden mozgás zsírt éget, mert ugye energiát használtunk fel hozzá tehát a 2-es válaszoló megcáfolva, és egyébként olvasta hogy egészségesen kell enni. Viszont a harcművészet nem hülyeség!
2014. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!