Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zeller fogyaszt?

A zeller fogyaszt?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyit kell megenni belőle hogy hasson?
2013. nov. 18. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hathatós fogyásról még nem hallottam, de vérnyomást emeli.

Ha bár mi más zöldet eszel egész nap, akkor biztos fogyaszt!

(hetente egy nap, lehet csak zöldség étel)

2013. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mítosz, amit úgy hívnak, hogy "negatív kalória" ( [link] és ennek a zeller az úttörője. Gyakorlatilag ilyen étel nem létezik, így nem lehet X mennyiségű zellert megenni, hogy attól fogyjon az ember.


A fogyás akkor következik be, ha kevesebb energiát viszel be, mint amennyit a tested felhasznál (nagy vonalakban, azért ez ennél kicsit bonyolultabb). Kevesebb energiát könnyű a zöldségekkel bevinni, hiszen azok kalóriatartalma alacsony, rosttartalmuk magas. Így igazából az összes zöldség alkalmas fogyásra, nem csak a zeller.


Fontos azonban, hogy nem szabad kizárólag zöldségeket enni, sok fehérje és jó zsírok is szükségesek a fogyáshoz.

2013. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez totál bullshit. Miért, honnan tudom én ezt ilyen magabiztosan? - kérdeznék sokan.


Hát onnan, hogy én fogyasztom a zellert. Ha ha - ha.

2013. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!