Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most vacsiztam, mert...

Ha most vacsiztam, mert később fekszem ma le (12-fél 1) de csak 950 kalóriánál tartok, akkor egyek ma még valami, vagy nem kell már?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy meglegyen legalább 1100. Sokszor vagyok így, hogy úgy érzem, hogy eleget ettem, de amikor összeszámolom este, akkor rájövök, hogy mostanában sokszor a 950 sincs meg. Fogyózok, mert elég sok feleslegem van, le is adatm már 10+ kilót.


Ilyenkor 'egyem meg azokat a kalóriákat', vagy hagyjam a fenébe? Éhesnek éhes nem vagyok.



2014. febr. 8. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ha koplalsz, persze, hogy éhes vagy
2014. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pont az, hogy nem vagyok éhes. Ha éhes lennék ennék.
2014. febr. 8. 20:43
 3/6 gowentgone válasza:
Ha nem vagy éhes, mért erőltetnéd magadba? Nem kötelező. Majd következő nap többet eszel.
2014. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha éhes lenél, akkor ennél... Fúj, mint az állatok.....
2014. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan ehetsz de csak fehérjét pl: csirke,sovány tejföl,sovány túrót.Én simán eszek ilyeneket késő este is!Én magam életmódot váltottam,és így eszem minden nap.Sok kilótól szabadultam meg.Tapasztalatból mondom.Zöldséget is nyugodtan egyél.

2014. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem agyalnál rajta, könnyebben menne a fogyás. Ha nem vagy éhes, ne egyél, majd eszel holnap reggel. Csak arra figyelj, hogy azért kb. a napi kb. 900-1000 kcal meglegyen. Már csak azért mondom, mert ilyenkor hajlamos az emberrel elszaladni a ló és teljesen eléheztetni magát. :)
2014. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!