Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor mit szabad enni...

Most akkor mit szabad enni fogyókúra alatt? Mert már nagyon nem értem, hogy mi a helyzet.

Figyelt kérdés

17/L

Fogyókúrázok már egy jó ideje. Nem eszem semmi kenyeret, tésztákat, süteményeket, édességeket, se cukrozott ücsiket. Utána akartam járni, hogy miket lehet enni még de az egyik oldalon azt olvastam hogy pl. a müzlit lehet enni máshol meg hogy nagyon kerüldendő. Már uuuhh de nem értem, hogy mi van...

Valaki(k) eltudnák nekem mondani, hogy milyen tejtermékeket, gyümölcsöket lehet enni. Lehet enni egyáltalán görögjoghurtot, zabpelyhet vagy hasonlódolgokat?


2014. febr. 4. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Tejtermékek közül a sovány túró és a cottage cheese ami belefér.

Gyümölcsöt lehet enni, de csak mértékkel (50 gramm fruktózt ne haladja meg) és inkább a délelőtti órákban.

Zabpelyhet nyugodtan ehetsz reggelire/tízóraira.

2014. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Ez diéta függő is szerintem, mert van ezer fajta, van ami támogatja a szénhidrátot, van ami nem. Nézz egy konkrét fajtát ki, célozd meg, és ott részletesen leírja mit ehetsz, mit nem:) nagyon sok jó diéta van, ami elég laza és mégis hatásos :) sok sikert kívánok hozzá !!:)
2014. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2014. febr. 6. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!