Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyorsan fogyni?

Hogy lehet gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmilyen tablettát szedni, nem is szabadna, mert csak 13 vagyok. Le szeretnék fogyni csak nem tudom, hogy fogjak hozzá. Naponta hány óra mozgás kellene? 168-170 cm vagy és 65 kg. Szerintem ez sok! Meg is látszik rajtam és a bőröm is kezd kirepedezni. Mit kell ilyenkor enni, vagy mit nem szabad? 13/L
2014. jan. 16. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami eszik az ember, attól hízik, egyiktől kevésbé, másiktól jobban. Csökkenteni kell az adagokat, azaz kevesebbet kell enni. Cukros dolgok mellőzése, kevesebb kenyér és hasonlók, nincs zsíros vagy vajas kenyér, se kolbász, se szalámi. Viszont van tej és tejtermék, különösen túró. Kifejezetten kell sok zöldség (pl. káposzta minden formában, savanyítva is), cékla, nem édes gyümölcsök. Alkoholos italok és cukrozott üdítők teljes elhagyása. Inkább gyakrabban enni pici adagokat, és nem sokat egyszerre.Ha az ember megéhezik, akkor inkább 1 pohár víz, vagy kettő.
2014. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 75 kiló voltam szeptemberben aztán elhatároztam magam egy baleset miatt, amiben majdnem meghaltam hogy változtatok az életmódomon.. Az egyik változtatás, amit szerettem volna az az hogy lefogyjak. Most 61 kiló vagyok (kicsit eltúloztam, de volt egy kisebb bajom is belőle). Nem ettem egy nap semmit szinte... Bár 13 évesen ezt nem biztos, hogy követned kellene gondoltam leírom. Ha éhesnek érzed magad igyál egy pohár vizet és kicsit enyhül az étvágyad. :) 20F
2014. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VWXYZZS ***** válasza:

Zsírból fogyni, gyorsan nem lehet. Viszont egy megfelelő életmóddal heti 1 kiló zsírtól könnyedén megválhatsz. Írj össze egy étrendet, naponta 65x1,5g szénhidrát, 65x2g fehérje legyen benne. Minél kevesebb telített zsír. A legjobb ha az érték 0 bár ez lehetetlen :) Naponta 5x egyél 3 óránként. Sok nyers zöldséggel (nem krumpli). Igyál meg napi 3 liter vizet. Hetente legalább fuss 3x30-60 percet. 2-3 hónap és mint ha kicseréltek volna.


Érdemes még most elkezdeni mert ha kireped a bőröd a striák sosem múlnak el. Sajnos tapasztalatból mondom. Én is több mint 30 kilós fogyáson vagyok túl és nem lett valami szép a hasamon a bőr :/

2014. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!