Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok 3 hónap...

Hogyan fogyhatok 3 hónap alatt 15-20 kilót?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 75 kiló. Tudom, hogy ez egészségtelen dolog, de nagyon le szeretnék fogyni egy eseményre, ami áprilisban lesz. Ha valakinek sikerült ennyi idő alatt lefogynia az légyszives írja meg, hogy mit csinált. Vagy szerintetek mit sportoljak és mennyit egyek?
2014. jan. 15. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlen dolog....
2014. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van...megnéztem mások csak úgy tudtak lefogyni 20 kilót, hogy nagy súlyfeleslegük volt. De egy olyan 10-12 még sikerülhet?
2014. jan. 15. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Zsírból max. 12 kg,de ehez tök jól kell kajálnod és edzened! Ha ennél többet fogysz,az azt jelenti,hogy izmot is vesztesz és pont sz@.rabbúl fogsz kinézni.
2014. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 15. 21:41
 5/6 anonim válasza:

2 és fél hónap alatt sikerült lefogynom 15 kg-ot. annyira "egészségtelen", hogy a fogyókúra után nézett orvosi adatok javultak (pl a vérképem adatai is)

nem híztam azóta de hozzá kell tenni, hogy akkor elkezdtem futni és azóta is csinálom.

én ezt csináltam: nem ettem lisztes dolgokat, reggelire viszont egy teljes kiőrlésű pirítóst igen. Cukrot sem ettem és tejet sem ittam. Este hat után nem ettem. Ha nagyon éhes voltam akkor egy kefir vagy egy szelet sonka, mert éhezni nem szabad de egyébként 1 hét után mindenhez hozzászokik a szervezet. Futottam és hetente kétszer jógáztam.

2014. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen gyakran futsz? Illetve mekkora túlsúllyal kezdted el a fogyást? Mert az sem mindegy.
2014. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!